Program TV

POPULARNE

TVP 1
Kompania X 2 (8/10)
od 2:30serial wojenny
Sprawa dla reportera
3:25magazyn interwencyjny
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
TVP 2
Śmieszność
od 2:50film historyczny
Koło fortuny (141)
5:20teleturniej
Egzamin z życia (21)
5:55serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczna pobudka
5:50program muzyczny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Zobacz to!: Taki jest świat 3 (93)
od 2:35program informacyjny
Menu na miarę (10)
3:10program kulinarny
Menu na miarę (11-ost.)
3:50program kulinarny
Menu na miarę (1/11)
4:25program kulinarny
Niesamowite!: Skuter (14)
5:25serial dokumentalny
Niewolnica Victoria (22/62)
6:00serial obyczajowy
TVN 7
Moc magii
od 1:45interaktywny program rozrywkowy
Sąd rodzinny: Misja (207)
6:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Kino nocne: Egoiści
od 1:40dramat społeczny
Teledyski
4:15magazyn muzyczny
Afisz kulturalny
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1909)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (376)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (17)
5:55program informacyjny
WP
Krwawy odwet
od 1:50film sensacyjny
zdjęcieOrphan Black (9)
3:55serial SF
Kochanki (4)
4:55serial obyczajowy
WP Raport (4)
6:00program informacyjny
Niszcząca siła natury (1)
6:20serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Las, 4 rano
od 2:10dramat obyczajowy
NDR
3:55film krótkometrażowy
Więzi
4:30film krótkometrażowy
Misja Afganistan (9)
5:00serial wojenny
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS 12 (22)
od 2:45serial sensacyjny
Castle 7 (8)
6:10serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieNie ma zmiłuj
od 2:25film obyczajowy
Nie trać głowy
4:10film krótkometrażowy
Pewnego razu w listopadzie
4:30dramat obyczajowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Miłość na safari
6:15melodramat
CANAL+ 1
Nie ma zmiłuj
3:25film obyczajowy
Nie trać głowy
5:10film krótkometrażowy
Pewnego razu w listopadzie
5:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
zdjęcieSerce miłości
3:00film obyczajowy
Granice wytrzymałości
4:15film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
4:30film obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Sekretne życie pszczół
6:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Miłość w Mieście Ogrodów
od 2:20dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
4:00film krótkometrażowy
Reakcja łańcuchowa
4:20dramat obyczajowy
Trzy kobiety czekają na śmierć
5:40film krótkometrażowy
Antwone Fisher
6:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Kiedy ranne wstają zorze
od 2:45film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
6:15film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny
6:30film krótkometrażowy
CBS Europa
Malcolm X
od 23:40dramat obyczajowy
Zdrówko (6/22)
5:10serial komediowy
Zdrówko (5/22)
5:35serial komediowy
Ostatnie lato
6:00dramat obyczajowy
HBO
Supersamiec
od 2:30komedia
Wróg publiczny
6:00dramat sensacyjny
HBO 2
zdjęcieStraszny film 2
3:05horror komediowy
Obiady piątkowe 3 (1/6)
6:00serial komediowy
Kung Fu Panda
6:30film animowany
Kino Polska
Piorun kulisty
4:25komedia obyczajowa
Urodzona gwiazda (10)
6:00serial obyczajowy
Jak zostałem Rosjaninem (10)
6:55serial komediowy
Kino TV
Co kryje miłość
od 2:50komedia romantyczna
Nasz bezlitosny świat
5:25komediodramat
Wakacje marzeń
6:50komedia
Polsat Film
Ewa gotuje (241)
6:15magazyn kulinarny
Stołeczna drogówka (22)
6:45serial dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: Atletico Madryt - UD Levante
La Liga Highlights Show
5:00magazyn piłkarski
La Liga Highlights Show
6:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Real Sociedad - RCD Espanyol
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 44: The Game
od 1:00walka: Karol Bedorf - Mariusz Pudzianowski
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Boks: Gala Polsat Boxing Night
od 1:00waga ciężka: Andrzej Gołota - Przemysław Saleta
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
6:00bieg sprinterski mężczyzn
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 2:40mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Benevento Calcio
Kapitan Tsubasa (147)
4:45serial anime
Sportowy wieczór
5:15program informacyjny
Snooker: Champion of Champions
6:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Kyren Wilson

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!