Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieOjciec Mateusz 9: Pluskwa (116)
11:10serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Natura w Jedynce: Dzika Kornwalia
12:55film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2041)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (390)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (3)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (11)
od 9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (644)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (205)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (526)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (67)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (677)
11:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (12)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (420)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (41)
11:30serial obyczajowy
Galileo (757)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (59)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (541)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (17)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (57)
13:40serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów 5 (89)
10:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów 5 (90)
11:00serial fantasy
112 - na każde wezwanie (54)
13:00serial sensacyjny
Lekarze na start (13/52)
13:30serial obyczajowy
TVN 7
Mango
10:05telezakupy
19+ (145/165)
11:45serial paradokumentalny
Kryminalni: Kolekcjonerzy (12/13)
12:15serial kryminalny
Ukryta prawda (359)
13:20serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (460)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:35magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1994)
13:10serial obyczajowy
WP
Nowe życie starych domów (3)
10:00program rozrywkowy
Premiera: Kupmy sobie dom (12)
11:00serial dokumentalny
Premiera: Kupmy sobie dom (13)
11:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Trepalium (5)
10:00serial SF
Trepalium (6)
11:05serial SF
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
12:10blok filmów krótkometrażowych
16.03.
13:40film krótkometrażowy
AXN
Rex Special Unit (3)
od 9:10serial kryminalny
Bezsenność w Seattle
10:15komedia romantyczna
CANAL+
zdjęcieParyż i dziewczyna
od 9:40dramat obyczajowy
O co biega?
11:15magazyn sportowy
Zanurzeni
11:45dramat obyczajowy
Wolta
13:35film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Druga połowa kadru
od 9:05film dokumentalny
zdjęcieParyż i dziewczyna
10:40dramat obyczajowy
O co biega?
12:15magazyn sportowy
Zanurzeni
12:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Zapomniane lasy Malezji
10:00film dokumentalny
Janka
13:35film dokumentalny
CANAL+ Film
Nie przegap
12:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
The Place
12:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (7)
od 9:45serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
10:40serial szpiegowski
Instynkt (7)
11:35serial kryminalny
Instynkt (8)
12:20serial kryminalny
Historie miłosne
13:05film obyczajowy
CBS Europa
Labirynt (1/2)
od 8:20film przygodowy
Labirynt (2-ost.)
10:10film przygodowy
Sydney i siedmiu nieudaczników
13:45komedia romantyczna
HBO
Kraina lodu
10:05film animowany
HBO 2
Marzyciel
od 9:05dramat biograficzny
zdjęcieSearching
10:45thriller
Stacja Berlin 3 (10-ost.)
12:30serial szpiegowski
Kino Polska
Miłość ci wszystko wybaczy
od 8:55dramat biograficzny
zdjęcieNiedzielne dzieci
11:10film obyczajowy
Mrówcze szlaki
13:05film dokumentalny
Joanna
13:25dramat psychologiczny
Kino TV
Ich własna liga
od 8:05komediodramat
zdjęciePoirot: Przyjdź i zgiń (1)
10:50serial kryminalny
Nasz bezlitosny świat
12:50komediodramat
Polsat Film
Nie ma róży bez ognia
od 9:00komedia obyczajowa
zdjęcieBrunet wieczorową porą
11:00komedia obyczajowa
Zakochany wilczek
13:00film animowany
TNT
Adventureland
od 8:20komediodramat
Zgrywus
10:25komedia
Zwierzak
12:15komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Puchar Rosji
od 9:35mecz finałowy: Urał Jekaterynburg - Lokomotiw Moskwa
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:00mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 9:45mecz: Korea Południowa - Japonia
zdjęcieSiatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
12:00mecz: Polska - Dominikana
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
13:45mecz fazy grupowej: Brazylia - Wenezuela
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Halle
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
10:07mecz: Holandia - Tajlandia
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
11:07mecz: Holandia - Tajlandia
Tenis: Turniej ATP w Londynie
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
od 9:25mecz fazy grupowej: Jamajka - Australia
Tenis: Turniej WTA w Birmingham
12:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!