WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.03 01:30
Cruzeiro EC - CD Lara (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
28.0301:30
28.03 03:30
Utah Jazz - Los Angeles Lakers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
28.0303:30
28.03 17:30
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
28.0317:30
28.03 18:00
ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.0318:00
28.03 18:00
WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
28.0318:00
28.03 20:30
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
28.0320:30
29.03 00:30
Miami Heat - Dallas Mavericks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.0300:30
29.03 01:00
Houston Rockets - Denver Nuggets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.0301:00
29.03 01:00
Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.0301:00
29.03 01:30
San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.0301:30
29.03 02:00
WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
29.0302:00
29.03 12:00
29.03 16:00
29.03 17:45
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
29.0317:45
29.03 18:00
ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
29.0318:00
29.03 18:00
Wisła Płock - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
29.0318:00
29.03 20:30
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
29.0320:30
29.03 20:30
Górnik Zabrze - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
29.0320:30
29.03 20:30
Chievo Werona - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.0320:30
29.03 20:45
Stade Rennais - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0320:45

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

27.03 03:00
Meksyk - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0303:00
27.03 03:00
Kostaryka - Jamajka (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0303:00
27.03 02:00
Peru - Salwador (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0302:00
27.03 01:30
Honduras - Ekwador (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0301:30
27.03 00:55
USA - Chile (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0300:55
26.03 20:45
Szwajcaria - Dania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45
26.03 20:45
Włochy - Liechtenstein (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45
26.03 20:45
Norwegia - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45
26.03 20:45
Malta - Hiszpania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45
26.03 20:45
Irlandia - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0320:45
26.03 20:45
Czechy - Brazylia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0320:45
26.03 20:00
Maroko - Argentyna (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0320:00
26.03 18:00
Polska U20 - Niemcy U20 (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0318:00
26.03 18:00
Armenia - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
26.0318:00
26.03 17:00
ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.0317:00
26.03 17:00
WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
26.0317:00
26.03 12:00
Korea Południowa - Kolumbia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0312:00
26.03 11:30
Japonia - Boliwia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0311:30
26.03 03:00
Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
26.0303:00
26.03 00:00
Orlando Magic - Philadelphia 76ers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
26.0300:00

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Obstawiam 3-0 dla Jastrzebskiego
07.03.2019 / ~Szymon /
Michał Cieślak - Youri Kalenga
Xd
01.03.2019 / ~Andrzej /
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Tylko Lechia
23.02.2019 / ~Marek /
Eleven Sports 1 Online
milan jest wielki
22.02.2019 / ~jan /
Liverpool FC - Bayern Monachium
3:2
19.02.2019 / ~John /

股票计划 cheap swiss gear backpack Shopping ポルノ映画 cheap tumi backpack cheap gymshark clothes 上证指数(000001)指数点评 cheap off white 大胸美女图片 股票行情