• Метелик і Рада
  Виталий Портников

  Метелик і Рада

  Якщо Зеленському не вдасться захопити контроль над парламентом, його виборці ще довго будуть милуватися ним, як красивим метеликом на клумбі. А якщо такий контроль буде встановлено, дуже скоро не знайдеться нікого, хто зізнається, що голосував за Зеленського.
 • Усі дороги з України ведуть до Канту. Або які інтереси оточення Зеленського має в Італії
  Ирина Кащей

  Усі дороги з України ведуть до Канту. Або які інтереси оточення Зеленського має в Італії

  Італійське видання “Il Fatto Quotidiano” відреагувало на обрання Зеленського в оригінальний спосіб — опублікувавши журналістське розслідування про його майно і зв'язки на Апеннінах.
 • "На висоті": Подорож до чорної діри
  Сергей Ксаверов

  "На висоті": Подорож до чорної діри

  У новому фільмі Клер Дені, який минулого тижня вийшов в український прокат, можливості щось відкрити немає. Група людей летить до чорної діри без можливості повернути назад. LB.ua розповідає про фільм "На висоті" з Робертом Паттінсоном і Жюльєт Бінош.
 • Штаб Порошенка: сльози, овації і «зрада» Заходу
  Вікторія Матола

  Штаб Порошенка: сльози, овації і «зрада» Заходу

  «Ніколи не здавайтеся… Ніколи, ніколи, ніколи…» Команда президента очікувала його поразки. Однак розрив у майже 50% став шоком. Як зустрічав поразку чинний президент України – у репортажі LB.ua.
 • Голосування за кордоном: де голосував Олег Винник і де може бути "порохоботська республіка"
  Игорь Соловей

  Голосування за кордоном: де голосував Олег Винник і де може бути "порохоботська республіка"

  У закордонному виборчому окрузі перемогу отримав чинний президент Петро Порошенко. LB.ua пропонує подивитися, як було організоване голосування на окремих дільницях із 101 відкритої.
 • Вечір переможця: що пообіцяв і чого не сказав Володимир Зеленський
  Діана Буцко, Анна Стешенко

  Вечір переможця: що пообіцяв і чого не сказав Володимир Зеленський

  На відміну від першого туру, ситуація в штабі Зеленського стала більш формалізованою і суворою. Спілкування з пресою було ще коротшим, охоронці ще вишуканіше відгороджували кандидата в президенти від настирливих журналістів. І лише юрист Коломойського Андрій Богдан перестав удавати, що до штабу він стосунку не має. Як Зеленський зустрічав перемогу - у репортажі LB.ua.
 • Ні слова про вибори!
  Семен Глузман
  Ні слова про вибори! Наче їх і не було. Наші начальники, які досі солодко жили на пласкій вершині українського Олімпу і в його передгір'ях, сьогодні схвильовані. Ще б пак, багато що може змінитися.
 • Сергій Лозниця, археологія фейку і робота з хронікою. Щоденник з фестивалю goEast
  Дарья Бадьёр

  Сергій Лозниця, археологія фейку і робота з хронікою. Щоденник з фестивалю goEast

  У німецькому Вісбадені завершився 19-й goEast - не стільки кінофестиваль, скільки подія з розряду культурної дипломатії. На ньому показали новий фільм Сергія Лозниці "Процес", заснований на хроніці одного з перших сталінських показових судів, а сам режисер провів майстер-клас. LB.ua розповідає докладно.
 • Всі публікації

the north face jacket xxx video fantasy football European websites Golden State Warriors Jerseys Womens Sport Shoes Online Shop Dinamo-Minsk 大胸美女图片 klima, energi 性感美女图片