• 10 відповідей "так" на запитання про кір
  Виктория Герасимчук

  10 відповідей "так" на запитання про кір

  Спалах кору в Україні наростає — МОЗ готується оголосити епідемію. LB.ua зібрав найпоширеніші станом на зараз (бо інформаційна картина постійно змінюється і з’являються нові міфи, які дуже швидко вкорінюються і стають частиною магічної свідомості суспільства) запитання про кір і науково обґрунтовані відповіді на них.
 • Курильські уроки для Києва
  Віталій Портников

  Курильські уроки для Києва

  Курильська історія для нас не просто чужий дипломатичний досвід. Це наш дипломатичний досвід на майбутнє, тому що Україна будь-якої миті може опинитися в такій самій ситуації, як Японія - коли мова піде про повернення Криму.
 • Проект "Реституція": що і кому повертають європейські музеї і який досвід переймає Україна
  Ксения Билаш

  Проект "Реституція": що і кому повертають європейські музеї і який досвід переймає Україна

  LB.ua починає серію матеріалів про реституцію, світовий контекст і її українські особливості. У нашому першому матеріалі - вступ про те, що мають на увазі під реституцією нині в Європі і країнах, які є колишніми колоніями великих імперій, і інтерв'ю з юристом Дмитром Ковалем про профільний український законопроект.
 • Перші вбивства на Майдані. Чому досі не знайдено винних у смерті Нігояна, Жизневського і Сеника?
  Вікторія Матола

  Перші вбивства на Майдані. Чому досі не знайдено винних у смерті Нігояна, Жизневського і Сеника?

  П'ять років тому на Грушевського у Києві були вбиті троє учасників акції протесту: Сергій Нігоян, Михайло Жизневський і Роман Сеник. Розслідування досі не дало результатів: прокуратура не може встановити підозрюваних і передати справу до суду. Причин кілька, починаючи від неможливості ідентифікувати працівників «Беркуту» в першій лінії оборони, завершуючи недостатньою кількістю відео- та фотодоказів.
 • Credo Юлії Тимошенко
  Анна Стешенко

  Credo Юлії Тимошенко

  Велика сцена, правильне розсадження у вигляді амфітеатру, безліч прожекторів, хороший звук і відеоряд. У проходах секторів - навчені дівчата в жовтих футболках, які показували залу жестами, що варто робити: аплодувати чи підняти прапорці. Усе це, безсумнівно, створило яскраву картинку в кращих американських традиціях. Подробиці зі з'їзду Юлії Тимошенко - в репортажі LB.ua.
 • Дитячим візочкам тут не місце: як батьки сперечаються з поліклініками
  Діана Буцко

  Дитячим візочкам тут не місце: як батьки сперечаються з поліклініками

  “Амбулаторія - не дитячий майданчик. З візочками вхід заборонено!” Такі оголошення чимало батьків бачили на дверях своєї поліклініки. МОЗ вважає, що керівники медичних закладів таким чином дискримінують батьків. В амбулаторіях натомість скаржаться на нестачу місця для дитячих візочків. Трьох матерів цей аргумент не переконав, і вони пішли до суду.
 • Як українці ставляться до штучного інтелекту?
  Институт Горшенина

  Як українці ставляться до штучного інтелекту?

  Інститут Горшеніна спільно з групою компаній Everest провів соціологічне дослідження на тему «Штучний інтелект: український вимір». Соціологи Інституту досліджували ставлення українців до нових технологій, з'ясовували, як українці сприймають штучний інтелект і перспективи його розвитку.
 • Гості з півночі
  Андрей Паливода

  Гості з півночі

  Україна залишається одним з найпопулярніших туристичних напрямків для білорусів. Якщо до 2014-го наші північні сусіди їхали переважно до Криму і Одеси, то тепер уже - Львова і тієї-таки Одеси, а Київ стрімко стає модним місцем, куди намагається приїхати «просунута» білоруська молодь. Та й не тільки молодь.
 • Граблі на ім'я Лазаренко
  Соня Кошкина

  Граблі на ім'я Лазаренко

  Банкова розраховує "вичавити з кейсу Лазаренка максимум": навіть якщо не вдасться "привезти" - задіяти дистанційно. "На війні всі засоби згодяться". Текст Соні Кошкіної
 • "Держава не збирається забирати майно в одних і передавати іншим церквам"
  Вікторія Матола

  "Держава не збирається забирати майно в одних і передавати іншим церквам"

  "Держава не збирається забирати майно в одних і передавати іншим церквам. Отримання автокефалії не означає перерозподіл релігійного майна". "Важливо, щоб культурні цінності зберігалися належним чином і з їх використанням не велася антиукраїнська діяльність. За цим слідкують правоохоронні органи". Інтерв'ю із заступницею міністра культури Тамарою Мазур.
 • Олександр Земцов: «Життя мало схоже на фейсбук, де викладаються найпривабливіші картинки»
  Роман Юсипей

  Олександр Земцов: «Життя мало схоже на фейсбук, де викладаються найпривабливіші картинки»

  За плечима альтиста і диригента Олександра Земцова - кілька закінчених вузів, перемоги на конкурсах, робота в знаменитих оркестрах, сольна кар'єра. У 2018 з оркестром «INSO-Львів» він записав диск з 24 каприсами Паганіні в оркестровій транскрипції Мирослава Скорика. Про це та багато іншого LB.ua поговорив з музикантом.
 • Людині складно чекати
  Семен Глузман
  Кожен народ має власний шлях порятунку, який узгоджується з його національним духом, але розуміння істини в усіх однакове. Це те, що неможливо обійти, порушити безкарно. Саме тому влада тоталітарних правителів завжди приречена. Оскільки тоталітарне мислення не спроможне озирнутися на себе. Отже, не здатне передбачити.
 • Всі публікації

cheap off white Sportswear European News Web Japan porn video News cheap yeti cup cheap tumi backpack Asian sex video free sex video European websites News web