Saistībā ar E-veselības sistēmā plānotajiem tehniskajiem darbiem laika posmā no 19.04.2019. plkst. 06:00 līdz 23.04.2019. plkst. 06:00 ir iespējami īslaicīgi darbības traucējumi Nacionālā veselības dienesta e-pakalpojumos un VSAA e-pakalpojumā "E-iesniegums slimības/maternitātes pabalsta piešķiršanai''. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tehnisku iemeslu dēļ, nav pieejams e-pakalpojums “Saņemt e-konsultāciju no ģimenes ārsta”

Sakarā ar tehniskiem darbiem 25.04.2019. laikā no plkst.23:00 līdz 26.04.2019. plkst.01:00 iespējami darbības traucējumi, autentificējoties portālā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ e-pakalpojumā “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” nevar lejupielādēt (atvērt) atbildes dokumentu. Papildus informējam, ka atbildes dokuments tiek sūtīts arī uz portālā norādīto e-pastu (ja ir izvēlēts saņemšanas veids “Latvija.lv portālā un e-pastā”), kur var veiksmīgi lejupielādēt minēto dokumentu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Saistībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras organizēto tehnisko pārtraukumu no 29.04.2019 plkst.23:00 līdz 30.04.2019 plkst. 00:00 nebūs iespējams aktivizēt e-adreses kontu, nosūtīt un saņemt e-adreses ziņojumus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ portālā www.latvija.lv  nedarbojas e-pakalpojumi "Ieroču reģistrācija, atļauju, licenču un sertifikātu pārbaude",''Mani dati Biometrijas datu apstrādes sistēmā'',''Personu vai sabiedrības drošību apdraudējušo notikumu statistika'',''Personu vai sabiedrības drošību apdraudējušo notikumu apkopojums''. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA


Shopping European News Web 股票行情 National Colombia Jersey 大胸美女图片 best cheap phone from china ポルノ映画 FTU, FACTUM BOOKS European News Web Cheap Shoes From China