Aizvērt
Piesakies "Fizmix eksperimentam"

Piesakies "Fizmix eksperimentam"

"Latvenergo" aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties fizikas konkursam “Fizmix eksperiments”, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā.
2019. gada 23. janvārī, 10:51
Nākamajā numurā piektdien, 25. janvārī
  • Nevar tikt pie sava ģimenes ārsta.
  • Bundzinieks Vilnis Ābols.
  • Tiekas audžuģimenes.
  • Satraucas par dzīvniekiem.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 10
Drukātās avīzes e-versija Nr. 10 Skatīt vairāk
Uzsver gara spēka uzvaru

Uzsver gara spēka uzvaru

2019. gada 23. janvārī, 06:00
„Barikāžu laiku daudzi atceras vai iedomājas ar romantizētu pieskaņu: ugunskuriem, tēju, zupu un maizītēm. Bet vissvarīgākā bija nenormālā atbildība par savu valsti, un tā guva virsroku,” tā mācītājs un Zemessardzes kapelāns Mārtiņš Burke-Burkevics sacīja bērnu un jauniešu centra (BJC) rīkotajā 1991. gada notikumu atcerē svētdienas vakarā pie Kuldīgas pasta.
Latvju karavīrs. No 13. gadsimta līdz mūsdienām

Latvju karavīrs. No 13. gadsimta līdz mūsdienām

2019. gada 23. janvārī, 03:00
„Pirms 100 gadiem, ja cilvēki viens otram paspieda roku, kaut ko apsolot, pārkāpt to nedrīkstēja. Vīrs un vārds! Ja solījums pārkāpts, neviens ar viņu darījumos vairs neielaidās,” saka vīru kopas „Vilki” vadītājs Edgars Lipors. „Vilki” Latvijas skolās uzrunā pusaudžus, arī ar dziesmām stāstot, kāds bijis un ir latvju karavīrs.
Atbalsta plecu meklējot

Atbalsta plecu meklējot

2019. gada 23. janvārī, 00:00
Cik stabila un atbildīgi veidota ir sociālās drošības un atbalsta sistēma Latvijā? Ir veiktas aptaujas, un lielākā daļa sabiedrības ir atzinusi, ka pārsvarā paļaujas tikai uz sevi, savu un savas ģimenes varēšanu, cenšoties nodrošināt labklājību šodien un sociālās drošības spilvenu nākotnei.
Ar skatuves zinībām – uzņēmējdarbībā

Ar skatuves zinībām – uzņēmējdarbībā

2019. gada 21. janvārī, 06:00
Par dzīves mākslu – aktieris, uzņēmējs un Cēsu deputāts Juris Žagars: „Apsolu vairāk, nekā varu, jo tā sevi piespiežu vairāk izpildīt. Man nepatīk tie, kuri, pat līdz galam nenoklausoties, saka „nē”.”
„Ja pats tic un grib”

„Ja pats tic un grib”

2019. gada 21. janvārī, 04:00
„Priecājamies par katra mūsu klienta panākumiem,” uzsver Kuldīgas novada sociālā dienesta darbiniece Ineta Eņģele, kas strādā ar cilvēkiem, kuriem ir dažādi funkcionāli traucējumi.
„Īstās spēles vēl priekšā”

„Īstās spēles vēl priekšā”

2019. gada 23. janvārī, 07:00
Tā saka Kuldīgas vīriešu volejbola komandas treneris Kaspars Gertners un viņa asistents Dāvis Andersons. Abi cer Latvijas volejbola čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijā pārvarēt izslēgšanas spēļu pirmo kārtu.
Debitē sacensību tiesāšanā Ķīnā

Debitē sacensību tiesāšanā Ķīnā

2019. gada 23. janvārī, 02:00
Kuldīgas spēkavīrs Māris Rozentāls šomēnes Ķīnā pirmo reizi bija vērienīgu sacensību galvenais tiesnesis. Savukārt komandas "Rozental Team" sportisti Jānis Šleckus un Oskars Martužans, tajās startējot, ieguvuši attiecīgi trešo un ceturto vietu.
Pārstāv Rīgu un spēlē Eiropā

Pārstāv Rīgu un spēlē Eiropā

2019. gada 23. janvārī, 00:00
Kuldīgas novada sporta skolas basketbolisti Emīls Ivanovskis un Kristaps Soldatenoks kopā ar treneri Mārtiņu Štofregenu šomēnes devās uz Rīgu, kur spēlēja "Daugavas" sporta nama komandā.
Līgai Velverei Kuldīgā atkal Latvijas rekords

Līgai Velverei Kuldīgā atkal Latvijas rekords2

2019. gada 20. janvārī, 00:49
Sestdien "Kuldīgas Katrīnas kausā" saldeniece Līga Velvere laboja sev piederošo Latvijas rekordu 1000 metros telpās. Skrējēja finišēja divās minūtēs un 42,30 sekundēs, iepriekšējo rekordu labojot par 3,66 sekundēm.
Eiropā un pasaulē lepni skan Kuldīgas vārds

Eiropā un pasaulē lepni skan Kuldīgas vārds4

2019. gada 11. janvārī, 21:28
Pirmo reizi jaunā pasākumā "Kuldīgas novada gada balva sportā" labākie sumināti desmit kategorijās. Līdz šim ilgus gadus rīkots "Sporta laureāts", un bija laiks formu mainīt, atzina sporta skolas direktors Agris Kimbors.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: [email protected].
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā [email protected] līdz 25. janvārim.
Aptauja
Saeimas apstiprinātā Krišjāņa Kariņa valdība
nostrādās visu sasaukumu
noturēsies līdz vasarai
pieņems nepopulārus lēmumus
būs līdz šim labākā
neko būtisku neizdarīs
Kurzemnieks Horoskopi

cheap off white Sportswear News News web cheap yeti cup cheap tumi backpack cheap swissgear backpack European websites free sex video Asian sex video European News Web