Taranē elektrības skapi (precizēts) 12 14:50

Otrdien Pils un Tirgus ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kas beidzās ne vien ar automašīnu, bet bet arī elektrības sadales skapja apskādēšanu.

Vingrotāji sacentās par "Spara" balvām 0

Divas dienas vingrotāji no Ventspils, Daugavpils, Rīgas, Liepājas, Kauņas, Viļņas un Klaipēdas startēja tradicionālajās sporta skolas Spars kausa izcīņas sacensībās sporta vingrošanā.

Sāksies cīņa par kausu 0

Šodien ar 2. līgas komandu FK Salaspils un FK Jūrnieks spēli sāksies Latvijas kausa izcīņa futbolā, kurā FK Ventspils iesaistīsies no ceturtdaļfināla.

Video

Pirms gada

Ventspilī sāk ražot konfektes 27

 Ventspils šokolādes fabrika Pobeda Confectionery atvērusi jaunu ražošanas līniju. Dažādu veidu šokolādes tāfelītes papildinājušas šokolādes konfektes un porainā šokolāde ar pildījumu. 

20. reizi pludmalē pacels Zilo karogu 14

Sestdien, 2. jūnijā, plkst.12 Ventspils pludmalē jau 20. reizi tiks pacelts Zilais karogs. Šis karogs ir populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū.

Sabiedrība

Kriminālziņas

Brīvosta

Politika

Ekonomika

Izglītība

Sports

Kultūra un izklaide

Novadā

Vide


cheap hydro flask fantasy football FTU, FACTUM BOOKS National Colombia Jersey Kevin Durant Shoes For Sale Video porno best cheap phone from china News Baseball Asian sex video