Trīs partijas, kuras visos trijos valdības veidošanas etapos ir uzrādījušas vismazāk savstarpējo pretrunu, tādējādi cementējot turpmākos gadus Latvijā valdošo kodolu, vieno ne tikai kopēji lielie sponsori, bet pat ietekmīgāko biedru un publiski mazāk redzamo partijas «darba rūķu» radnieciskās saites.
 
 
Pēc tam, kad 2018. gada decembrī pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) klienti saņēma informatīvu vēstuli ar aktualizētajiem datiem par nekustamā īpašuma kopējo lietderīgo platību, daļa dzīvokļu īpašnieku uzzināja, ka uz papīra īpašuma platība ir mainījusies. Tomēr, izrādās, dzīvokļa platība dažam ir mainījusies ne tikai uz papīra.
 
Lai gan bezdarbnieku skaits valstī ir sarucis, bezdarbnieku ar invaliditāti īpatsvars kopējā bezdarbnieku saimē ir pieaudzis. Intervijā Atbalsts plecam Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone norāda, ka tas ir saistīts ar aģentūras aktīvo sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un pašu cilvēku ar invaliditāti interesi par iespējām atrast darbu.
 

Spilgts citāts

Ir tradīcijas, kas nepāriet. Gānīt un mēģināt gāzt valdību, domi, Saeimu, vēl pirms tā ievēlēta un sākusi strādāt
- Māris KRAUTMANIS

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Uzzini, kādas ir 2019. gada iedarbīgākās diētas
21.jan
Amerikāņu uztura un dietoloģijas speciālisti nosaukuši labākās, noderīgākās un vērtīgākās uztura sistēmas – diētas – 2019. gadam. Speciālisti veikuši gandrīz 40 pasaulē izplatītāko un populārāko ēšanas režīmu un tievēšanas sistēmu analīzi aizvadītajā gadā, bet autoritatīvais pasaules reitingu izdevums «U.S. News & World Report» tradicionāli šo diētu topu nopublicējis jaunākajā izlaidumā.
 
 
Ķermenis un veselība būs pateicīga par apņemšanos sportot, taču bieži apņēmība zūd jau pēc pāris nedēļām. Hokeja kluba “Kurbads” fizioterapeits Rolands Admidiņš uzskata, ka vēlme būt aktīvam un sportot beidzas, nepareizi izvēloties sportošanas biežumu un intensitāti.
 
Latvijas čempione "Ventspils" otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas A apakšgrupas 12.kārtas mačā izbraukumā ar rezultātu 99:81 (23:17, 15:16, 27:25, 34:23) uzvarēja Vācijas klubu Ludvigsburgas "MHP Riesen".
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Kāpēc vienam pietiek ar vienveidīgu seksuālo ēdienkarti, bet citam kārojas ekscentrisku baudu; kāpēc vienam «Amora loks» vienmēr ir nospriegots, bet citā kaisles uguns deg kā vāja sveces liesmiņa? Dievietes Veneras palaidnīgā bērna Erota (Amora, Kupidona) – miesīgās mīlestības sūtņa – patiesā daba atklājas mūsu astroloģiskajā dzimšanas kartē. Kā planētas ietekmē mūsu seksuālo temperamentu un erotiskās fantāzijas, skaidro astroloģe Baiba Ralle.
 

cheap swissgear backpack cheap fjallraven backpack cheap yeti cup Shopping News cheap gymshark Yoga clothing cheap anello backpack National news free sex video European News Web