Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Latviešu dziesmu svētkos Toronto pazūd elektrība. Sirmais neapjūk
Vakar, 21:00 2
XV Latviešu dziesmu un deju svētkos, kas Toronto Trejsavienības Svētā Paula apvienotajā baznīcā, koncertzālē «Koerner Hall» un sporta centrā «Mattamy Event Centre» norisinājās no 4. līdz 7. jūlijam, izcelās kāds amizants atgadījums. Tieši Dziesmu svētku kulminācijas brīdī sporta centrā «Mattamy Event Centre» kopkora koncertā pēkšņi neatgriezeniski pazuda elektrība.
 
 

Spilgts citāts

Pateicoties Robertam Putnim, jau piemirsts frazeoloģisms ieguva jaunu nozīmi. Tagad «mest pa lampu» nozīmē vērsties policijā pret tiem apmelojumiem un apvainojumiem, kuri tika izteikti Sorosa fondam tuvo ļaužu runāšanas festivālā LAMPA, kas jūnija beigās notika Cēsīs.
- Juris PAIDERS
Ir pozitīvas indikācijas no Eiropas Komisijas (EK), ka savulaik Skanstes tramvaja projektam paredzētā finansējuma daļu varētu novirzīt jauno elektrovilcienu iepirkumam, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 

VideoVairāk >

karalieni Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu “Come Along", kas ņemts no grupas jaunā albuma "Caution! Contains Words!". Dziesmai tapis arī animēts lirikas videoklips, kura autors ir mākslinieks Raitis Kalniņš, kurš veidojis arī grupas jaunākā albuma “Caution! Contains Words!” vizuālo noformējumu. Pirms tam VCP jau izdevusi singlus "We Should Dance" kopā ar Kristīni Prauliņu, “This Mess” kopā ar Evilenu Protektori, kā arī par īstenu radio hitu kļuvušo "Pa apli", kas tapis kopā ar Kristīni un reperiem ansi un Edavārdi.
 
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 

cheap swiss gear backpack wholesale Nfl jerseys wholesale Ncaa jerseys wholesale Soccer jerseys Wholesale NBA Jerseys cheap fjallraven backpack cheap yeti cups Cheap power tools cheap Oakleys Sunglasses cheap tumi backpack X videos wholesale Nhl jerseys Dynamo, Kiev cheap Mobile phone cheap hydro flask cheap anello backpack cheap gymshark clothes cheap RayBan Sunglasses wholesale Cheap jerseys cheap off white
Wholesale jerseys |