image
Pētījuma dati: 86% iedzīvotāju ir apmierināti ar dzīves kvalitāti Jūrmalā

Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktajā aptaujā, novērtējot dzīves vidi un pakalpojumu pieejamību, 86% jūrmalnieku norādījuši, ka viņi ir apmierināti ar dzīvi Jūrmalā; 88% pilsētas iedzīvotāju tuvāko piecu gadu laikā neplāno pārcelties uz dzīvi citur. 

ceturtdiena, 24.janvāris, 2019
image
Jūrmalniekiem balvas Latvijas Vieglatlētikas savienības „Gada balva vieglatlētikā ’2018”

22.janvārī Latvijas Vieglatlētikas savienība rīkoja svinīgu balvu pasniegšanas ceremoniju „Gada balva vieglatlētikā ‘2018”, kurā tika pasniegti apbalvojumi 12 nominācijās, un trīs no tām saņēma Jūrmalas Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas pārstāvji.

trešdiena, 23.janvāris, 2019
image
Atbalsts cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu

Lai sniegtu atbalstu un vairotu pozitīvas emocijas, sākot ar 30.janvāri tiek organizēta atbalsta grupa ar bezmaksas nodarbībām cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu. Nodarbības notiks katru trešdienu no 30.janvāra līdz 17.aprīlim plkst.19.00–21.00 viesnīcā “Daina” Mežsargu ielā 4/6.

ceturtdiena, 24.janvāris, 2019
image
Aicinām paust viedokli par Latvijas attīstības prioritātēm pēc 2021.gada

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021.gada, paužot viedokli par Nacionālās Attīstības plānu.

pirmdiena, 21.janvāris, 2019
image
Regulators apstiprinājis jaunu siltumenerģijas pakalpojumu tarifu

Regulators ir noteicis, ka no 2019.gada 1.februāra līdz 2021.gada 31.janvārim lietotāji par siltumu Jūrmalā maksās 60,87 EUR/MWh. 

pirmdiena, 14.janvāris, 2019
image
Iespēja uzlabot tehnoloģiju pratību

Nodibinājums “Fonds – Jūrmala cilvēkam” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldi piedāvā jūrmalniekiem, kas vecāki par 50 gadiem, apmācību moderno tehnoloģiju – datora, planšetdatora, viedtālruņa – lietošanas prasmju uzlabošanā.

trešdiena, 16.janvāris, 2019
image
Jūrmalas pilsētas muzejs gadu sāk ar jaunu izstāžu ciklu

Jūrmalas pilsētas muzejā atklāts jauns izstāžu cikls, kurā skatītājiem tiek piedāvātas trīs dažādas izstādes –  jaunās gleznotājas Natālijas Maļikovas personālizstāde “Dzīvības koks”, ilggadējam operas scenogrāfam un dekoratoram Eduarda Vītolam veltīta izstāde “Eduards. Vītols. Zināmais un nezināmais”, izstāde no Jūrmalas pilsētas muzeja mākslas krājuma “Interjers un eksterjers”.

ceturtdiena, 3.janvāris, 2019
image
Paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina ierasties Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļā Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai personas, kuras norādītajā laikā dzīvojušas šādās Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpās

ceturtdiena, 10.janvāris, 2019
image
Jūrmalas pašvaldība apstiprina 2019.gada budžetu

18.decembrī Jūrmalas pilsētas dome vienbalsīgi apstiprināja konsolidēto budžetu 2019.gadam. Jūrmalas nākamā gada budžeta ieņēmumi sasniegs 88,8 miljonus eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2018.gadā. 

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Kauguros atvērta publiskā slidotava

Jūrmalā pie Kauguru tirgus Skolas ielā 40 atvērta publiskā slidotava 600 kvadrātmetru platībā. Slidotavas apmeklējums visiem slidotgribētājiem ir bez maksas, un uz to var nākt gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. 

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Jūrmalas Kultūras centrā skatāma Jāņa Jēkabsona gleznu izstāde “Tepat”

Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē atklāta jūrmalnieka, Jāņa Jēkabsona” izstāde “Tepat”.

pirmdiena, 7.janvāris, 2019
image
Jūrmalā skatāms lielākais ziemas Gaismas parks Latvijā

Dzintaru mežaparkā atklāts Gaismas parks. Parkā dažādos gaismas dekoros, skulptūrās jau otro gadu iemirdzas tūkstošiem LED gaismiņu. Gaismas parks apmeklētājiem atvērts katru dienu līdz plkst.22.00, un ieeja tajā ir bez maksas.

pirmdiena, 3.decembris, 2018
image
Pašvaldība aicina pieteikt projektus līdzfinansējuma saņemšanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursus un aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu īstenošanai dažādās jomās.

pirmdiena, 3.decembris, 2018
Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
janvāris 2019

cheap fjallraven backpack Japan porn video European websites Shopping cheap gymshark Yoga clothing cheap tumi backpack National news European News Web Asian sex video cheap off white Sportswear