Aicinām pieteikties vērienīgākajam Fizikas gada notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam!

FIZMIX Eksperiments No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu, tādējādi pievēršot pastiprinātu uzmanību fizikas apguvei. Konkurss, kā galvenais Fizikas gada notikums, popularitātē audzis ik gadu, pērn sasniedzot rekordlielu komandu pieteikumu skaitu – katra ceturtā Latvijas skola.

Lasīt tālāk ...

VUGD: runājiet ar bērniem par rīcību ugunsgrēka gadījumā

Droshibas plans3 Aizvadītajā nedēļā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma zvanu no satraukta bērna, kurš stāstīja, ka dzīvoklī aizdegās putekļsūcējs, kuru viņš ir nodzēsis. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī putekļsūcējā bija gruzdējuši putekļi un atkritumi. Desmit gadus vecs bērns, kurš bija viens atstāts dzīvoklī, ugunsgrēku apdzēsa un dūmojošo putekļsūcēju iznesa kāpņutelpā.
Tikai bērna pareiza rīcība, atvienojot putekļsūcēju no elektrības un piezvanot uz 112, visticamāk pasargāja viņu no saindēšanās ar dūmiem vai pat izglāba viņa dzīvību.
Lasīt tālāk ...

Limbažu novada pašvaldība izsludina atklāto kultūras grupu pieteikšanos dalībai 39. Starptautiskajās Hanzas dienās

0067 No šī gada 27. jūnija līdz 30. jūnijam Pleskavā, Krievijā norisināsies 39. Starptautiskās Hanzas dienas. Tā kā Limbaži ir viena no Hanzas savienības pilsētām, tajās piedalīsies arī Limbažu novada pašvaldība. Lai Hanzas dienu dalībniekiem un apmeklētājiem popularizētu Limbažus un Limbažu novadu, vēlamies pastāstīt ne tikai par tūrisma un dabas objektiem, aktīvās atpūtas iespējām un mūsu mājražotāju ražojumiem, bet arī iepazīstināt ar kultūru un tās tradīcijām.
Lasīt tālāk ...

27. janvārī slēpošanas sacensības "Vieglās slēpes"

img 8859 27. janvārī no pulksten 11.00 Limbažu Lielezera pludmalē notiks slēpošanas sacensības "Vieglās slēpes". Sacensībās aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts bez vecuma ierobežojuma! Sacensības notiks 3 trasēs: bērnu trase 500 metrus gara, tautas trase 5 kilometru, bet sporta trase 10 kilometrus gara.
Lasīt tālāk ...

27. janvārī zemledus makšķerēšanas festivāls “Lielezera cope 2019”

img 1117 copy 27. janvārī no pulksten 9.00 Limbažu Lielezerā norisināsies zemledus makšķerēšanas festivāls “Lielezera cope 2019”, kurā tiks noteikti Limbažu Lielezera labākie sportisti zemledus makšķerēšanā. Sacensībās var piedalīties jebkurš zemledus makšķernieks. Dalībnieku skaits sacensībās netiek ierobežots. Makšķerēšanas laiks – trīs stundas.
Lasīt tālāk ...

10 000 konteineri privātmājām iepakojuma nodošanai bez maksas

konteineri majsaimniecibaam SIA “ZAAO” (ZAAO), attīstot modernu, iedzīvotājiem ērtu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ievieš individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmāju iedzīvotājiem Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas, Valmieras pilsētu teritorijās. Pakalpojums, kurš ietver 240 litru ietilpības konteineru uzstādīšanu vieglā iepakojuma un stikla iepakojuma nodalīšanai no sadzīves atkritumiem, privātpersonām būs pieejams bez maksas.
Lasīt tālāk ...

free sex movie cheap hydro flask Water bottle cheap anello backpack cheap yeti cup National news Japan porn video cheap fjallraven backpack Shopping cheap off white Sportswear European websites