eDāvana jeb elektroniskā dāvana ir dāvanu karte ar izvēlēto aktivitāti PDF formātā. Jūs to varat pasūtīt un izprintēt 1 minūtes laikā. Labākais veids, ja dāvanas iegāde ir bijusi atlikta uz pēdejo brīdi!

Pasūtot dāvanu karti, izvēlieties piegādes veidu „eDāvana”. Veiciet apmaksu izmantojot interneta banku vai maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Mēs Jums nosūtīsim uz norādīto e-pasta adresi Dāvanu serviss eDāvanu PDF formātā. To varēsiet izdrukāt uz A4 lapas un uzdāvināt - skaisti un vienkārši! Uz eDāvanas būs visa nepieciešamā informācija, lai varētu veikt rezervēšanu un izmantot šo dāvanu.

*eDāvana tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto epastu tikai pēc apmaksas saņemšanas. Nemiet vērā, ka šis pakalpojums ir atkarīgs no banku darbības un neattiecas uz starp banku pārskaitījumiem.


Pasūtiet – Apmaksājiet – Izdrukājiet – Uzdāviniet!

eDāvana 1 minūtes laikā! eDāvana izskatīsies šādi:


 

  

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

cheap hydro flask cheap fjallraven backpack cheap Mobile phone wholesale Cheap jerseys cheap swiss gear backpack Dynamo, Kiev cheap gymshark clothes wholesale Nfl jerseys Wholesale NBA Jerseys wholesale Ncaa jerseys X videos cheap off white wholesale Mlb jersey Cheap power tools cheap anello backpack Cheap Nike Shoes wholesale Nhl jerseys cheap yeti cups wholesale the north face backpack cheap Oakleys Sunglasses
Wholesale jerseys |