Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Vīna degustācija tumsā diviem ''Wine in the Dark''

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Vīna degustācija tumsā diviem ''Wine in the Dark''

Rīga
2 pers.

58,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
58,99 €

Vīna degustācija tumsā diviem ''Wine in the Dark''

Unikāls vīna pasaules piedzīvojums tumsā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

‘‘Wine in the Dark‘‘ ir vakariņu tumsā ‘‘Dine in the Dark’’ turpinājums, kas Jūs ieskaus noslēpumainajā un garšu piesātinātajā vīna pasaulē, esot pilnīgā tumsā. Tas būs piedzīvojums Jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kas garantēs 100% jautrību Jums un Jūsu draugiem. Zinošs vīnzinis, kas būs nodrošinājies ar nakts redzamības brillēm, iepazīstinās Jūs ar dažādo vīna garšu buķeti. Jūs baudīsiet četrus dažādus vīnus un tiem speciāli piemeklētas uzkodas, kas ļaus pilnībā izjust unikālo garšu savienojumu.
Pēc pasākuma varēsiet malkot glāzi sevis iecienītākā degustētā vīna un ļauties patīkamām sarunām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 4 dažādu vīnu degustācija 
  • Uzkodas
  • Vīna glāze pēc pasākuma

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte ir domātā ikvienam, kas vēlas pavadīt vakaru, baudot vīnu īpašā gaisotnē.


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nav nozīmes

Laiks

1 - 2 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma izmantošanas - pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu!

Pasākums notiek darba dienās un tikai pēc notiektiem datumiem

Lai uzzinātu pieejamos vīna tumsā datumus un laikus dodieties uz www.dineinthedark.lv/lv/rezervacijaVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Alise

Ļoti patika vadītāja balss un stāstītais, tikai nedaudz prieku pabojāja blakus sēdošās krievu tautības meitenes, kuras bija ļoti skaļas, un kuru dēļ brīžiem nevarēja dzirdēt vadītāju. Tas tāds nepatīkams moments bija.

Kopumā es teiktu, ka pasākums ir ļoti izdevies un es pilnīgi noteikti apsveru šo kā dāvanu pāriem (jo nekad nevaru izdomāt, ko dāvināt). Īpaši tiem, kas ir ieslīguši ikdienas rutīnā - noteikti uzsitīs asinis un ļaus atslēgties no ikdienas. Kaut vai tīri tā fakta dēļ, ka jāizslēdz telefoni. Neliels digitālais detokss + nebijušas emocijas. :)

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.