Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Viduslaiku mielasts „Olde Hansa”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Viduslaiku mielasts „Olde Hansa”

Igaunija
1-4 pers.

60 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
60 €

Atveriet Hanzas tirgotāja nama durvis!

Iejūties senajos laikos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Olde Hansa” – tā ir bagāta Hanzas tirgotāja māja, netālu no Tallinas rātsnama. Tirgotāja nama prieki, savākti no visām zemes malām, - sautēti ēdieni, burvīgie mūku dzērieni, saldās mandeles, gardu dzērienu mucas, skaisti tērpi, vislabākā pils mūzika un jauno, izveicīgo viesmīļu laipnība.

Kas ir iekļauts piedāvajumā?

  • Cenā ir iekļauti ēdieni un/vai dzērieni no ēdienkartes pēc izvēles, kopējai summai jābūt ekvivalentai dāvanu kartes vērtībai.
  • Katru vakaru (izņemot pirmdienas) mājā uzstājas „Olde Hansa” muzikanti, kas spēlē pārsteidzošas melodijas uz saviem viduslaiku instrumentiem. Muzikanti pēc kārtas uzstājas visās restorāna „Olde Hansa” ēdamzālēs.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas ikdienā ienest mazliet viduslaiku vēsmas, vai arī iejusties viduslaiku cilvēka tēlā. 

Atnāciet un izjūtiet vēsturi!


Informācija

Vieta

Igaunija

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Bez laika ierobežojuma

Dalībnieki

1 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šīs dāvanu kartes vērtība ir 60EUR. Cenā ir iekļauti ēdieni un/vai dzērieni no ēdienkartes pēc izvēles, kopējai summai jābūt ekvivalentai dāvanu kartes vērtībai. Summu, kas pārsniedz dāvanu kartes vērtību, būs jāpiemaksā.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.