Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“

Rīga
2 pers.

60 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
60 €

Vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“

Izmēģini ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums un Jūsu draugam. Laipni viesmīļi, kuri būs aprīkoti ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši! Nobaudītā maltīte - uzkoda, pamatēdiens un deserts, kopīgie smiekli un atklājumi - tie izvērtīsies par vienu no neparastākajiem stāstiem, ko atcerēties un stāstīt citiem vēl ilgi pēc tam!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Uzkoda;
  • Pamatēdiens;
  • Deserts;
  • Bezalkaholiskais dzēriens. (Pēc izvēles - ūdens, sula (izņemot svaigi spiestas sulas), coca-cola, fanta vai sprite)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma izmantošanas - pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu! 

Pasākums notiek darba dienās un tikai pēc notiektiem datumiem.

Lai uzzinātu pieejamos vakariņu tumsā datumus un laikus dodieties uz www.dineinthedark.lv/rezervacijaVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (17)

Алина Федотова

Большое спасибо Вам, за отличную возможность проверить свои вкусовые рецепторы. Вам удалось добиться столь романтической и интригующей атмосферы. Мы с подружкой еще долго не забудем это приключение!

Evija

Ļoti interesants piedzīvojums. Ēst tumsā kā izrādās ir diezgan liels izaicinājums, nav nemaz tik vienkārši kautko iedabūt mutē. Ļoti jautrs, interesants un aizraujošs vakars, paldies. Labprāt atkārtotu.

Elita

Paldies par jaukajām,neparastajām emocijām kuras es piedzīvoju dāvanā- Vakariņas tumsā.Protams tik nepierasti būt tumsā,kad tu neko neredzi un neorentējies situācijā kādā tu esi,un personīgi man tas bija arī liels pārbaudijums,ko es pārvarēju ,jo mani ļoti iedrošināja cilvēks ,kurš mūs apkalpoja,paldies viņam .Man ir klaustrofobija un tumsa mani sāka pat smacēt,jo likās šaura telpa,tumsa,neredzēt gaismu,tas man ir ļoti grūti,bet viss pateicoties ar tik lielisku apkalpošanu un uzmanību no personāla puses es izbaudiju visu ko sniedz Vakariņas tumsā,paldies,iesaku pamēģināt arī citiem.Lai viss izdodas:)

Alise

Tiešām fantastisks piedzīvojums, Iesaku visiem!

Brigita

Vakariņas tumsā izrādījās tiešām nebijis un satraucošs piedzīvojums! Ir vērts kaut reizi dzīvē to izmēģināt.

1 2 3 4
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.