Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Šaušana pa māla šķīvīšiem (1 pers., Ropaži)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Šaušana pa māla šķīvīšiem (1 pers., Ropaži)

Ropažu novads
1 pers.

25 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
25 €

Šaušana pa māla šķīvīšiem

Atklāj sevī mednieka īpašības!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atklājiet līdz šim vēl neiepazītas izjūtas – mednieka instinktu! Nepalaidiet garām iespēju nodemonstrēt, cik trāpīgs esat! Atklājiet sevī īsta mednieka īpašības: precizitāti, spēju koncentrēties un laika koordināciju. Lai padarītu šaušanu vēl interesantāku, mērķi lidos no visdažādākajām pusēm. Jūsu rīcībā būs 25 šāvieni trāpījumam mērķī. Šaušana noritēs no 4 pozīcijām, un pieredzējis instruktors palīdzēs Jums apgūt nepieciešamās iemaņas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 25 šāvieni ar instruktora klātbūtni

Kam dāvanu karte ir domāta? 

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt asas izjūtas un parbaudīt savas koncentrācijas prasmes.

Baudiet trāpīga šāviena prieku!


Informācija

Vieta

Ropažu novads

Apģērbs

Lūgums drēbes izvēlēties saskaņā ar laika apstākļiem

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 266

Eksperta atsauksme:

Agnese

Instruktors Ivars pavadīja mani līdz šaušanas pozīcijai, iedeva austiņas un veikli izskaidroja gan noteikumus, gan vajadzīgo informāciju, kas jāzin katram šāvējam. Instruktors bija tik zinošs, profesionāls un azartisks, ka man pat neatlika laika uztraukties, jo nākošajā etapā man rokās jau bija diezgan smaga bise pilnā šaušanas gatavībā. :)

 

Taču, pateicoties instruktoram, viss noritēja vairāk kā labi! Paspēju gan sašaut lidojošos māla šķīvīšus, gan ieklausīties profesionāļa pamācības, kā pareizi tēmēt, izšaut, kādā pozīcijā stāvēt, lai trāpītu mērķim, gan izsmieties par savām kļūdām, no kurām vēlāk mācījos. Lai arī bise ir diezgan masīva un smaga, atsitiens nemaz nebija tik spēcīgs kā iespējams biju gaidījusi, tomēr noteikti patīkamāk šaut ir, ja mugurā ir kāda biezāka jaka vai džemperis, kas apslāpē tiešo triecienu labā pleca zonā. Galvenais, ko iemācījos procesā, ka nevajag sasteigt lodes izšaušanu un pirms šāviena vienmēr jāsaglabā miers, kā arī jākoncentrējas. Tās arī ir būtiskākās nepieciešamās iemaņas, lai precīzi sašautu māla šķīvīti.

 

Kopumā veicu 25 šāvienus instruktora klātbūtnē, kuri atšķīrās ar mērķu lidojumu trajektorijām (kopumā no 4 pozīcijām), ātrumu un tika izmantotas dažādas dubletu (viens otram ātri sekojoši šāvieni no viena šaujamieroča) kombinācijas – tas viss padarīja katru šāvienu par interesantu piedzīvojumu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (10)

Vladimirs

SUPER!!!

Kaspars

Forši pašaudīties. Profesionāli instruktori. Momentā redz, kas nepareizi un ja spēj izpildīt norādīto, uzreiz sāc trāpīt. Rezultāts un gandarījums bija daudz lielāks, kā bija cerēts esot šaušanā bez nekādas pieredzes.

Helmuts

Instruktori fantastiski, un Riga Shooting Centre viennozīmīgi visaugstākajā kvalitātē.

Olga

Tiesam patika serviss, atbraucam sarunata laika, isi un kodoligi pastastija galvenos noteikumus. Paldies! :)

Maija

Paldies!
Šaušana pa māla šķīvjiem bija lieliskākā izklaide, kas piedzīvota pēdējā laikā! Nekad agrāk nebiju mēģinājusi trapīt pa kustīgiem mērķiem. Instruktors Ivars, ļoti jauks, gudrs un šarmants kungs, tik labi visu parādīja un paskaidroja, ka sapratu uzreiz kā un kas darāms. Milzīgas pozitīvas emocijas! Tas tāpēc, ka varēju trāpīt un ne vienu reizi vien. Lai gan, skatoties no malas, tas šķiet ļoti grūti, patiesībā - tāds uzvaras prieks, kad sanāk! Ļoti patika arī, ka tur valdīja perfekta kārtība. Tīrs un sakopts. Vēl bonusā ideāla un mājīga maza kafejnīciņa, kur padzert kafiju. Tā bija super diena, tagad nekādas likstas un nelaimes vairs nenomāc. Noteikti braukšu vēl! Iesaku! Atmosfēra fantastika! Un apkārtne arī tik skaista. Turklāt ļoti tuvu Rīgai!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.