Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Romantisks vakars Siguldā diviem

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Romantisks vakars Siguldā diviem

Sigulda
2 pers.

68 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
68 €

Romantisks vakars Siguldā diviem

Laiks tikai Jums diviem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atpūta tikai jums diviem, mirkļi kuros satuvināties vēl vairāk. Pēc ikdienas darba ritmiem, katrs pāris ir pelnījis laiku divatā, lai relaksētos, satuvinātos un atpūstos no ikdienas notikumiem. Izbaudiet patiesi nesteidzīgu atpūtu diviem viesnīcā SIGULDA. Jums pavērsies patiesi krāšņa pilsēta ar skaistiem dabas skatiem un svaigu gaisu.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana diviem standarta numurā;
  • Gardas brokastis viesnīcas restorānā
  • Rīta pelde baseinā
  • Vēlā izbraukšana līdz plkst.15:00.

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam pārim, kas vēlas atpūsties un pavadīt laiku divatā vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām - Siguldā!

Ieprieciniet sevi un mīļoto cilvēku ar patīkamu atpūtu!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Dāvanu kartes izmantošana vasaras sezonā (no 01.maija līdz 31.augustam) iespējama ar 15 EUR piemaksu.
Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Laine

Ierodoties viesnīcā, mūs sagaidīja ļoti laipna administratore, kas detalizēti izstāstīja, kas mūsu dāvanu kartē iekļauts, kur atrodas baseins, restorāns, mūsu numuriņš, kā arī pasniedza zīmīti ar wi-fi paroli. Mūsu numuriņš atradās ēkas senajā daļā , tāpēc, lai uz to nokļūtu, bija jāiet pāri gaisa tiltiņam, kas atradās iekšā viesnīcā. Standarta numuriņš bija mazs, bet mājīgs, iekārtojums gaumīgs un neitrālos toņos, viss bija ļoti tīrs un kārtīgs. Tā kā viesnīcu apmeklējām vasarā, laikā, kad tveice sasniedza teju 30 grādus, bijām ļoti priecīgi numuriņā atrast ventilatoru, kas palīdzēja pārdzīvot nakti. Lietas, ko diemžēl neizdevās atrast mūsu numuriņā, bija ziepes un TV kanāli latviešu valodā. Pati viesnīca bija ļoti klusa, nedzirdējām nedz kaimiņus, nedz kādus soļus gaitenī. 


No rīta bija iespēja izmantot baseinu (līdz plkst. 10:00), taču piecēlāmies pārāk vēlu un paspējām tikai uz brokastīm, kas bija pieejamas līdz plkst. 11:00. Zviedru galda klāsts bija tiešām plašs un daudzveidīgs, gan siltie ēdieni – putras, vārītas/ceptas olas, pankūkas, omletes, bekons u.c., gan aukstās uzkodas – jogurti ar piedevām, dažādi sieri, bulciņas, maizītes, gaļas plate, augļi, dārzeņi u.c., kā arī dzērieni – dažādi ūdeņi ar garšām, sulas, tējas, piens, kapučino, kakao un garda kafija. Kaut arī ieradāmies uz brokastu laika beigām, ēdiens vēl bija silts, un laipnie un smaidīgie viesmīļi galdu nemitīgi papildināja.


Manuprāt, ļoti veiksmīga ir viesnīcas atrašanās vieta – pašā Siguldas centrā, netālu no centrālās stacijas, kas izdevīgi ir tiem, kas pilsētā ierodas ar autobusu vai vilcienu, jo viesnīca tālu nav jāmeklē. Iesaku apmesties Siguldas viesnīcā, lai nesteidzīgi aplūkotu pilsētu, kas ne tikai rudenī, bet arī vasarā ir brīnumskaista – sakoptiem, ziedu pārpilniem parkiem un dabas gleznām. Šeit ir tik daudz, ko apskatīt un piedzīvot – Siguldas pilsdrupas, Gūtmaņa ala, Gaujas senleja ar maģiskiem skatiem, panorāmas rats, gaisa trošu vagoniņš, 2 šķēršļu parki un vēl un vēl! Dodoties prom, prieku sagādāja administratores pasniegtā atvadu dāvana mazā, noslēpumainā paciņā. Kas tur bija iekšā - tas lai paliek pārsteigums! :)

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.