Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Romantiskais kino vakars Siguldā

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Romantiskais kino vakars Siguldā

Sigulda
2 pers.

120 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
120 €

Romantiskais kino vakars Siguldā

Īpaši romantisks vakars!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ideāls randiņš - ar kino LORA apmeklējumu, romantiskām vakariņām, dzirkstošais vīns, atpūta modernā numuriņā ar vēlo izrakstīšanos un gardas brokastis restorānā!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana pusluksa numurā;

  • Glāze dzirkstoša vīna katram un salds pārsteigums;

  • Biļetes uz seansu Siguldas kinoteātrī „KINO LORA”;

  • Brokastis viesnīcas restorānā;

  • Vēlā izrakstīšanās nākamajā dienā.

Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas izrauties no ikdienas steigas un pavadīt romantiskus mirkļus kopā ar mīļoto!

Izbaudiet!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Rezervējiet pakalpojumu vismaz 2 nedēļas pirms vēlamā pakalpojuma saņemšanas laika. Rezervācijas mainīšana vai atsaukšana nav iespējama. Pakalpojums nav pieejams 31.12/01.01.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1015

Eksperta atsauksme:

Katrīna

Brīnišķīga atpūta diviem! Ieradāmies viesnīcā sestdienas vakarā un mūs ļoti laipni sagaidīja. Pastāstīja par kino apmeklējumu, par vakariņām, kas mums jau iepriekš bija rezervētas. Devāmies uz pusluksa numuriņu, kas bija liels ar atsevišķu priekštelpu, tīrs, skaists, ar brīnišķīgu vannu un balkonu. Ļoti skaisti! Dīvaini likās, ka vannas istabā atstātās ziepītes, šampūni un čības ir par maksu. Visur, kur esam bijuši iepriekš, šīs lietas parasti ietilpst numuriņa cenā.

No viesnīcas līdz kino ar kājām gājām 7 minūtes. Kinoteātra zālē mūs pārsteidza ļoti ērtie un plašie krēsli. Pirms seansa varējām pasūtīt par papildus samaksu dažādus ēdienus, kurus pienes seansa laikā. Ļoti labs serviss! Pēc kino devāmies atpakaļ uz viesnīcu vakariņot.

Restorānā mūs apkalpoja ļoti jauka un profesionāla viesmīle, kura pastāstīja par ēdieniem, kas ietilpst mūsu dāvanu kartes piedāvājumā. Tajā ietilpa salāti, zivs ar piedeām un saldais – saldējums, tēja un kafija. Tā kā mans draugs neēd zivis, tad palikām tikai pie salātiem un saldējuma. Viesmīle teica, ka viņa labprāt pajautās, vai nav iespējams sarunāt ko citu zivs vietā. Taču mēs atteicāmies, jo bijām paēduši jau kino. Apkalpošana bija ļoti laba, ēdiens garšīgs. Mūsu romantiskajā piedāvājumā iekļautas 2 glāzes dzirkstošā vīna. Tā kā mums to nepiedāvāja restorānā, pajautāju recepcijā, kur un kad varam tās saņemt. Pēc neliela pārpratuma atrisināšanas, viesmīle mums atnesa 2 glāzes ar dzirkstošo vīnu un mēs devāmies uz numuriņu. Ja pati neizrādītu interesi, neviens dzērienus mums nebūtu piedāvājis.

Nākamajā rītā devāmies brokastīs. Tā kā ieradāmies brokastīs vairāki numuriņi vienlaicīgi, daži ēdieni bija ļoti nelielā daudzumā un, ja cilvēks vēlas ēst omleti vai siltas maizītes, bija jāgaida vairāk kā 5 minūtes. Citur omlete, cīsiņi, bekons parasti jau saservēti siltajos traukos un gaida viesus. Šeit tie parādījās tikai tad, kad viesis jau sēž pie galdiņa ar atdzisušu kafiju. Neskatoties uz to, visi ēdieni bija svaigi un garšīgi. Pēc brokastīm devāmies pasnaust uz numuriņu, jo mums bija pieteikta rezervācija ar vēlo izrakstīšanos plkst. 14:00. Ideāli!

Kad devāmies prom, recepcijā bija ļoti laipns puisis, kurš jauki no mums atvadījās. Noteikti ieteiktu uzdāvināt šo dāvanu pārim!

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.