Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Pastaiga mākoņos gaisa balonā (2 pers)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Pastaiga mākoņos gaisa balonā (2 pers)

Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis
2 pers.

330 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
330 €

Pastaiga mākoņos gaisa balonā 

Sajūti mākoņu skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Dāvā pastaigu mākoņos vēja pavadībā, paceļoties pāri ikdienai lielā, krāsainā gaisa balonā. Agrā rītā, kad diena tikai mostas, vai mierīgā vakarā pirms saules rieta. Lidojums gaisa balonā būs pozitīvu emociju pilns notikums, kas padarīs dienu neaizmirstamu ikvienam. Daudzi lidotāji atzinuši, ka lidojums ar gaisa balonu ir viens no romantiskākajiem un drošākajiem gaisa ceļojumu veidiem, ko iesakām izbaudīt arī jums. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Aptuveni stundu (vai nedaudz vairāk) ilgs lidojums gaisa balonā Siguldā, Kuldīgā, Jelgavā, Cēsīs vai Valmierā divām personām.

Kopējais aktivitātes ilgums - 3 stundas, kuras laikā aptuveni 1 stundu būsiet lidojumā.

Lidojumu norises laiki: lidojumi ar gaisa balonu parasti notiek no rīta, neilgi pēc saullēkta, vai arī vakarpusē, dažas stundas pirms saules rieta. Dienas vidū lidojumi notiek tikai ziemas sezonā. Lidojums notiek 4-5 pasažieru grupā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta tiem, kas vēlas piepildīt sapni pacelties augstu debesīs un vērot Latvijas skaistos skatus!

Sagādā prieku!


Informācija

Vieta

Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis

Apģērbs

Kājās vēlami sporta tipa apavi, dāmām noteikti ne kurpes „uz papēdi“. Dāmām vēlams ierasties biksēs. Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem, galvenais lai pašiem ērti.

Laiks

1 stundu garš lidojums (kopējais aktivitātes ilgums 3h)

Dalībnieki

2 personas (Kopā lidojumā 4-5 pers. un pilots)

Laika apstākļi

Aktivitāte ir stipri atkarīga no laika apstākļiem: nokrišņi, redzamība, mākoņu daudzums, vēja stipruma u.tml.. Laika apstākļi vienmēr ir paredzēti iepriekš, taču dažreiz aktivitāte var aizkavēties pēc ierašanās aktivitātes vietā Jūsu drošības nolūkos

Cita informācija

Lidojums tiks liegts grūtniecēm un personām, kuras nesen (~1 gads) pārcietuši operācijas (kaulu operācijas). Ja ikdienā lietojat medikamentus, lūdzu tos paņemt uz lidojumu līdz un dot par tiem zināt gaisa balona komandai. Dalībnieks nedrīkst būt alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē – lidojums tiks liegts un karte anulēta. Lidojuma dalībniekam ir jābūt vismaz 16 gadus vecam vai jālido kopā ar pavadoni. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1150

Atsauksmes no mūsu klientiem (4)

Jana Komisarova

Amazing, unforgettable experience with the professional team! Would definitely recommend to others, and repeat it myself.

Sandra

Lidojums bija kaut kas superīgs, lai gan man ir ļoti bail no augstuma! Skaists un krāsains agrs rudens rīts virs Jelgavas un tās apkārtnē.Daba bija tik krāsaina. Iespaidi tik vienkārši nav izstāstāmi, tos ir jāizbauda. Paldies visai komandai, kura organizēja šo lidojumu un balonu pilotam Ģirtam.

Anna

Lidojums ar gaisa balonu bija sen kārots, bet līdz šim nepiepildīts piedzīvojums, tāpēc prieks un gandarījums par lidojumu bija jo divkārt liels. Pats process un pasākums kā tāds bija ļoti, ļoti īpašs, kaut kas tāds, kam nelīdzinās nekas līdz šim pieredzētajam. Tā kā esam lekuši ar izpletņiem, no augstuma bail nebija, bet šis piedzīvojums emociju ziņā bija daudz spēcīgāks, jo, atšķirībā no izpletņiem, varējām pilnīgi atslābināties un nedomāt par to, kur atrodamies, varējām pilnībā paļauties uz ļoti profesionālo pilotu Ģirtu un priecāties par brīnumskaistajām Latvijas vasaras sākuma ainavām. Pārsteidza, cik ātri un viegli balonu var nosēdināt un ka to tomēr var manevrēt, varbūt te vēlreiz jāsaka paldies Ģirtam, kā arī labajiem laika apstākļiem.

Daudzi paziņas izteicās, ka būtu bail no tāda lidojuma, un es viņus saprotu, jo sajūta, karājoties grozā virs mežu galiem, ir ļoti sirreāla un gandrīz vai līdzinās pasakai, kur ragana lido piestā, un cilvēkiem, kuriem bail no augstuma, es lidojumu neieteiktu, bet tādiem ekstrēmistiem kā mēs - tieši otrādi, tīrā bauda un relakse:)

R & V

Pulkstens 3:00 sācies 15. augusta rīts, kad izbraucām no Rīgas uz Madonu. Īsti negulēta nakts, bet pamosties nebija problēmas, jo priekšā bija ceļš uz Madonu... iespēja redzēt un piedzīvot kā aust rīts, kā mostās daba ar savām skaņām... Brauciens kā parasti notika jautrā kompanijā, kur piedzīvojumi netrūka. Esam nonākuši vietā, kur notiek gaisa balonu festivāls, vietā, kur jāpaceļās. Satikuši pilotu Kristapu, un viņa superīgo komandu... pirmais pārsteigums, balons ir lielāks ne kā dzīvē bija redzēts, bet tas skaitoties maziņais :) Pēc visiem sagatvošanās pasākumiem sakās neaizmirstamais un emocijam bagātais lidojums - "pastaiga virs Madonas" ! Emocijas sniedza samiegojušies Madonas iedzīvotāji, kuri sveicināja un kuriem mēs vēlējām - jauku dienu! Kā arī bija iespēja no augšas apskatīt vētras nodarītos postījumus, kas bija diezgan lieli. Lidojuma beigās esam veiksmīgi nosēdušies skaistā pļavā, kur pēc visām gaisa balonu tradīcijām tikām pie grāfu titula. Tagad esam grāfs un grāfiene fon Breses kalns :)
Paldies lieliskajai komandai un Ventam par šo lidojumu!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.