Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”

Salacgrīvas novads
2 pers.

75 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
75 €

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”

Izbaudiet mirkli!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai esat domājuši par to, cik jauki būtu aizbēgt no ikdienas steigas, un pavadīt romantiskus mirkļus vien divatā? Šī ir fantastiska iespēja kopā ar savu mīļoto doties neaizmirstamā romantikas baudījumā, kur neviens Jūs netraucēs! Tā ir brīnišķīga iespēja pāriem izbaudīt nesteidzīgu, romantisku atpūtu mājīgā viesu namā “Rakari”. Apsolām, ka vienīgais, ko vēlēsieties būs – lai šis mirklis apstājas...Atrodiet laiku sev un izbaudiet kopā būšanas mirkli!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana divvietīgā LUX numurā (ierašanās no plkst.14.00);
  • Dzirkstošais vīns + gards pārsteigums numuriņā;
  • Romantiskas divu ēdienu vakariņas sveču gaismā, baudot kamīna mīlīgo siltumu;
  • 50 % atlaide pirts un baseina apmeklējumam;
  • Brokastis kafejnīcā (no plkst. 9.00 – 12.00);
  • Vēlā izrakstīšanās – līdz plkst.16.00 (pēc iespējamības)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam, kurš vēlas izbēgt no ikdienas steigas!

Mirklis romantikas..


Informācija

Vieta

Salacgrīvas novads

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešams veikt rezervāciju!

Dāvanu karti iespējams izmantot no oktobra līdz maijam, izņemto svētku dienas - 24.,25.,31. decembri un 1.janvāri.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Katrīna

Saņēmu šo dāvanu karti kā Ziemassvētku dāvanu ar patīkamu satraukumu gaidīju pavasari, kad kļūst mazliet siltāks, lai izmantotu šo dāvanu!


Jau rezervējot atpūtu, saņēmu ļoti jauku attieksmi un jutos tiešām gaidīta.


Kad ieradāmies viesu namā, mūs sagaidīja ļoti laipna darbiniece, kura lūdza mūs jau laikus pasūtīt vakariņas, lai, kad ierodamies restorānā, mūsu ēdiens jau būtu gatavs. Izvēlējāmies ēdienus no īpaši mūsu piedāvājumam sagatavotas ēdienkartes. Pasūtījām pamatēdienus un saldos un devāmies apskatīt savu numuriņu.


Ieejot numuriņā bija patīkami pārsteigta. Tas bija gaišs, tīrs, vienkāršs un omulīgs. Numuriņā mums bija nolikts dzirkstošais vīns un zemenes šokolādē. Vannas istabā bija lielā vanna, blakus vannas bumba, svecītes, smaržīgie kociņi. Par sīkumiem tiešām šeit bija padomāts.


Ierodoties atpakaļ restorānā, mums bija rezervēts omulīgs galdiņš pie kamīna. Ēdiens bija svaigs un garšīgs, saldie ēdieni bija ļoti labi.


Tā kā ārā bija vēss, nolēmām ieiet vannā, taču nezināmu iemeslu dēļ, siltais ūdens pietika tikai līdz ūdens vannā bija līdz potītēm. Tas bija neliels sarūgtinājums. Tā kā mums mājās nav TV, cerējām kopīgi vakarā paskatīties kādu filmu, taču TV rādīja tikai 3 nezināmus TV kanālus latviešu valodā. Tā kā vanna un TV mums izpalika, izdzērām katrs pa siltai tējai un devāmies gulēt.
No rīta devāmies brokastīs, kur varējām pasūtīt katrs pa vienam ēdienam no speciālās ēdienkartes un pasūtīt klāt vienu tēju vai kafiju. Ēdiens bija garšīgs, pasūtījām vēl šo to klāt par papildus samaksu.


Šo viesu namu noteikti iesaku apmeklēt, kad ārā ir siltāks un vakarpusē var aizbraukt uz jūru vai pilsētu. Vēlreiz varu uzslavēt viesu nama personālu par klientu apkalpošanu.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Kintija

Ļoti patika. Jauka apkalpošana,garšīgs ēdiens,laba atmosfēra.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.