Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru

Šauļi (Lietuva)
1 pers.

165 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
165 €

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru

Piedzīvojums, kas uzrunās ikvienu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Visu darbu izpildīs augsti kvalificēts instruktors, bet Jūs baudīsiet brīvo kritienu un lidojumu uz izpletņa "spārns". Instruktora meistarība un profesionālisms padarīs Jūsu lēcienu drošu, skaistu un neaizmirstamu. Sistēmas konstrukcija ļauj vadīt izpletni ne tikai instruktoram, bet arī pasažierim. Izbaudiet brīvo kritienu 40-50 sekundes!  Lēciena augstums : Šauļi  3000 -3500 m.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru, augstums 3000 - 3500 metri;
  • Brīvais kritiens 40 - 50 sekundes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam kas vēlas piedalīties aizraujošā aktivitātē.

Esi aktīvs un aizrautīgs!


Informācija

Vieta

Šauļi (Lietuva)

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

1 lēciens

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums netiek sniegts sliktos laika apstākļos (sniegs, ledus uc.).

Cita informācija

Lai izmantotu šo pakalpojumu Tev ir jābūt svara kategorijā līdz 100 kg. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai. Ar izpletni nav ieteicams lēkt cilvēkiem ar nopietnām sirds slimībām. Bērniem līdz 18 gadu vecumam jāierodas vecāku pavadībā.

Par papildus samaksu iespējams pēc lēciena savā īpašumā iegūt arī video. (Nepieciešams vienoties ar pakalpojuma sniedzēju)!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1073

Eksperta atsauksme:

Edgars

Šovasar Dāvanu serviss piedāvāja man iespēju izlēkt ar izpletni no 3000 m augstuma. Tā kā iepriekš biju pastāvīgi lēcis ar izpletni tepat Latvijā, Jelgavā no 800 m un 1000 m augstuma, un arī bija sanācis izmēģinājis lēcienu ar gumiju, īpaši ilgi nedomājot, piekritu šim izaicinājumam. Diemžēl Latvijā šādu piedāvājumu (tandēma lēcienu no tik liela augstuma) nav iespējams izmantot, tādēļ nācās doties uz kaimiņvalsti Lietuvu, Šauliem.

Rezervācija šim lēcienam tika veikta ļoti laicīgi, 2 nedēļas iepriekš. Tad nu norunātajā datumā devāmies uz Šauļiem, lai izmēģinātu kādas sajūtas raisa lēciens no tik liela augstuma. Ierodoties Šauļu izpletņlēcēj klubā sastapām daudz lēkt gribētāju, atrodot atbildīgo personu, lai informētu, ka esmu ieradies un iedotu dāvanu karti, apmaiņā saņēmu līgumu ar kuru rūpīgi jāiepazīstas un jāaizpilda.

Pēc tam, visi kuriem paredzēts lēciens tandēma ar instruktoru tika aicināti piemērīt apģērbu un brilles, lai lēciens būtu komfortabls, tiklīdz apģērbs piemērīts, sakās apmācība un iesildīšanās vingrojumi. Paralēli visu laiku varējām vērot ka citi dodas lēkt ar izpletni un cik priecīgi vai mazāk priecīgi nolaižas lejā. Nolaižoties lidmašīnai AN2 (tautā saucamais kukuruzņiks) mūsu instruktori aicināja doties uz lidmašīnu, iekāpām lidmašīnā un piedzīvojums varēja sākties.

Pacēlāmies debesīs, pirmie lēca tie, kuru lēciena augstums 1500m, pēc tam mēs cēlāmies augstāk un gaidījām mūsu lēciena kārtu, ko diemžēl, pirmajā reizē nesagaidījām jo gaisa spēki (NATO) aizvēra gaisa telpu un mums nācās laisties lejā. Nolaižoties lejā mums paziņoja, ka jāgaida vismaz 2 stundas līdz atkal gaisa telpa tiks atvērta.

Pēc 2 stundu gaidīšanas pienāca mūsu atkārtotais mēģinājums. Pacēlāmies, sasniedzām nepieciešamo augstumu 3100 m un lēciena brīdis pienācis – jāsaka godīgi, ja pirms tam nebūtu lēcis patstāvīgi ar izpletni, tad pārkāpt pāri lidmašīnas malai būtu diezgan sarežģīti. Ilgi nevilcinoties ar instruktoru pietuvojāmies lidmašīnas malai un ar vienu soli, jau atradāmies ārpus tās, adrenalīns manāmi pieplūda un sajūtas bija fantastiskas.( 2 stundas ko nācās gaidīt pazuda kā nebijušas).

Maksimālais ātrums, ko sasniedzām krītot, bija 224km/h, brīvais kritiens aptuveni 35 sekundes.

Sajūtas viennozīmīgi bija fantastiskas un tās ir ļoti grūti aprakstīt – tas ir vienkārši jāizmēģina un jāsajūt!

Vai es lēktu vēlreiz? Jā, viennozīmīgi!


Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Tomass Samott

Прочитал комментарий Edgars и хотелось бы внести ясность. В Латвии проводятся прыжки с высоты 3000+ в Даугавпилсе на базе единственного в Латвии действующего парашютного клуба. Автор же утверждает , что нет возможности совершить прыжок с такой высоты...

Annija

Vakardienas skydiving pieredze bija kaut kas vairák par WOW! Viss bija lieliski un pat smaidít varéju léciena laiká.

Rihards

Viss supper.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.