Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Iespaidiem bagāts ievadlidojums ar gaisa balonu (1 pers, 3h, Latvija)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Iespaidiem bagāts ievadlidojums ar gaisa balonu (1 pers, 3h, Latvija)

Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis
1 pers.

180 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
180 €

Iespaidiem bagāts ievadlidojums ar gaisa balonu 

Izbaudi debesu burvību!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Dāvā pastaigu mākoņos vēja pavadībā, paceļoties pāri ikdienai lielā, krāsainā gaisa balonā. Vai agrā rītā, kad diena tikai mostas, vai mierīgā vakarā pirms saules rieta, ievadlidojums gaisa balonā būs pozitīvu emociju pilns notikums, kas padarīs dienu neaizmirstamu ikvienam. Daudzi lidotāji atzinuši, ka lidojums ar gaisa balonu ir viens no romantiskākajiem un drošākajiem gaisa ceļojumu veidiem, ko iesakām izbaudīt arī jums.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • aptuveni stundu (vai nedaudz vairāk) ilgs ievadlidojums gaisa balonā Siguldā, Kuldīgā, Jelgavā, Valmierā, Cēsīs.
  • ievadlidojums ar gaisa balonu jebkurā dienā, jebkurā laikā!

Aktivitātes kopējais ilgums - 3 stundas, kuru laikā aptuveni stundu būsiet ievadlidojumā. Kopā būsiet 4-5 pasažieri un pilots.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš vēlas izbaudīt debesu burvību un gūt fantastiskas emocijas!

Piepildi lidojuma sapni un sagādā prieku sev un citiem!


Informācija

Vieta

Sigulda, Jelgava, Kuldīga, Valmiera, Cēsis

Apģērbs

Kājās vēlami sporta tipa apavi, dāmām noteikti ne kurpes „uz papēdi“. Dāmām vēlams ierasties biksēs. Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem, galvenais lai pašiem ērti.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Aktivitāte ir stipri atkarīga no laika apstākļiem: nokrišņi, redzamība, mākoņu daudzums, vēja stipruma u.tml.. Laika apstākļi vienmēr ir paredzēti iepriekš, taču dažreiz aktivitāte var aizkavēties pēc ierašanās aktivitātes vietā Jūsu drošības nolūkos

Cita informācija

Ievadlidojums tiks liegts grūtniecēm un personām, kuras nesen (~1 gads) pārcietuši operācijas (kaulu operācijas). Ja ikdienā lietojat medikamentus, lūdzam tos ņemt uz ievadlidojumu līdz un ziņot par tiem gaisa balona komandai. Dalībnieks nedrīkst būt alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē – lidojums tiks liegts un karte anulēta. Lidojuma dalībniekam ir jābūt vismaz 16 gadus vecam. Nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1094

Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Helēna un Kristīne

Liels paldies Davanu serviss komandai par iespaidiem bagāto lidojumu ar gaisa balonu! Super komanda ar labu humora izjūtu!

Valdis

fantastiski!!!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.