Rallistaari eestlannast sõbratar: ta on heasüdamlik ja hooliv
Sel nädalal võis tähelepanelik linnakodanik Tallinna tänavatel liikumas näha Ott Tänaku konkurenti, rallitähte Dani Sordot (35). Hispaanlase südame on võitnud Barcelonas elav 27aastane eestlane Jaana Vallmann.
Riigiettevõtte juht kutsub nii oma töötajaid kui ka kliente osalema naiste marsil
Hoolekandeteenused ASi juht Maarjo Mändmaa kutsub ettevõtte siselistis üles nii töötajaid kui ka kliente osalema naiste marsil.
Sõbrannaga riigikokku? Saagimiga koos kandideerib parlamenti staarmeikar Reet Härmat
Anu Saagimiga koos tihti kaamerasilma ette jäänud meikar Reet Härmat on otsustanud sõbrannaga koos kandideerida riigikogusse roheliste nimekirjas.
VIDEO | Simple Expressi bussijuht ei hooli halbadest teeoludest ja teeb suurel kiirusel möödasõite
Lugeja saatis Delfile video lumiselt Tallinna–Tartu maanteelt, kus Simple Expressi bussijuht ei hooli halbadest teeoludest ja sõidab suure kiirusega sõiduautodest mööda.
227
Audit: riigihanked lähevad lubatust kallimaks ning dokumentides valitseb korralagedus
Riigikontrolli auditist riigihangete lepingu täitmise kohta tuleb välja, et riigihangetega välja kuulutatud ehitiste valmimine jääb keskmiselt kaheksa kuud hiljaks ning läheb lubatust 20 protsenti kallimaks.
10 aastat vana esitus pani Ott Lepland ja Elina Netšajeva päid vangutama
Täpselt 10 aastat tagasi osales Ott Lepland (31) saates "Eesti otsib superstaari", mille ta ka võitis. Mida paljud ei mäleta on aga see, et samal hooajal oli saates ka Elina Netšajeva (27). Nüüd on mõlema laulja karjäär meeletult arenenud ja vana esituse meenutamine "Ringvaates" tundus lauljatele...
36
Kampaania viib Aafrikasse: Hanso läheb julgeolekunõukokku pürgimise kampaaniat tegema mustale mandrile
Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso läheb tuleva nädala esmaspäeval ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames Aafrikasse
Meesautojuht lõi lastega tänaval kõndinud naist rusikaga näkku
Eile õhtul jalutas kunstiteadlane Karin Paulus koos oma 8- ja 10- aastaste lastega Tallinnas Aru tänaval. Olude sunnil pidi ta kõndima sõiduteel, mis ärritas seal sõitnud autojuhti selliselt, et tungis naisele kallale.
289
Arnold Rüütli arvates võiks Eestist saada sügavkülmutatud inimeste ladu
Keila kultuurikeskusesse kogunes teisipäeval poolsada peamiselt vanemaealist meest ja naist, et kuulata Arnold Rüütli mõtteid Eesti elu parandamisest ja EKRE valimisprogrammist, kirjutas Harju Elu.
Indrek Saar: Eesti parempopulistide tegevus on kui Kremli õpikust maha kirjutatud
Sotsiaaldemokraatliku erakonna aseesimees Indrek Saar kommenteeris, et vaid väga selge, ühene ja üleüldine hukkamõist saab peatada trollivabrikute ning teiste varjatud mõjutustegevuste pealetungi. Kaalul on demokraatliku riigi tugisambad – vaba ajakirjandus ja usaldus ühiskonna sees.
Arnold Rüütli arvates võiks Eestist saada sügavkülmutatud inimeste ladu
EKRE auesimees, president Arnold Rüütel ütles teisipäeval Keila kultuurikeskuses, et Eestist võiks saada koht, kus sügavkülmutatud inimesi enne nende taasäratamist hoitakse, kirjutab Harju Elu. 
116
INTERAKTIIVNE KAART | Suur ülevaade üle-eestilistest valimisnimekirjadest: leia oma kandidaat
Interaktiivne graafik-kaart koondab kokku üle-eestilised valimisnimekirjad, mis erakonnad on vabariigi valimiskomisjonile esitanud.
79
INTERAKTIIVNE KAART | Suur ülevaade üle-eestilistest valimisnimekirjadest: leia oma kandidaat
Interaktiivne graafik-kaart koondab kokku üle-eestilised valimisnimekirjad, mis erakonnad on vabariigi valimiskomisjonile esitanud.
Palju raha ja katteta lubadused: koomik Tigran Gevorkjani võlausaldajal sai mõõt täis, mees pandi avalikult häbiposti
Täna öösel tekkis interneti veebilehekülg, kus tuntud koomikut Tigran Gevorkjani süüdistatakse 6612 euro suuruse võla tasumata jätmises. Pärstlõunaks on leht eemaldatud.
58
Eesti Päevalehe lugu pani trollivabriku täistuuridel undama
Sõna-sõnalt samad postitused ilmuvad mitme eri nime alt ja diskussiooni juhitakse vääramatult põhiprobleemist eemale.
GRAAFIK | Suurim naiste osakaal on roheliste valimisnimekirjas, väikseim Isamaa omas
Riigikogu valimisnimekirjades on suurim naiste osakaal rohelistel, kellel see protsent ulatub ligi 45-ni. Vähim ehk 19,8 protsenti on naisi konservatiivse Isamaa valimisnimekirjas.
42
Kaitseminister Jüri Luik: lääneriikide blokki on tekkinud mõrad, mis teevad Eestile suurt muret
Kaitseminister Jüri Luik vastas ajakirja Sõdur küsimustele Eesti kaitsevõime arendamise kohta.
Idapiiri ehitus jõuab järgmisesse etappi, Raik lubab esimest hanget veel jaanuaris
Siseminister Katri Raik ja peaminister Jüri Ratas külastasid täna kagupiiri, kus neile andis PPA peadirektr Elmar Vaher ülevaate olukorrast piiril ning piiriehituse hetkeseisust.
Sinine Äratus püüab taas tähelepanu? Ühingu juht ütleb, et ei saa asja kommenteerida
Delfi toimetusele laekus eile õhtul vihje, justkui EKRE noorteorganisatsioon kavatseks laupäeval toimuval Naiste marsil osaledes välja tulla EKREt propageerivate plakatitega. EKRE noorteühenduse esimees ütleb, et ei saa asja kommenteerida ja kuuleb sellest esimest korda.
Allan Kress nuputas tütrele nime Hiinas
Näitleja, lavastaja ja pulmaisa Allan Kressi (46) ning tema Panama päritolu abikaasa Indira Meylin Gonzalez Castillo de Kressi (41) peres sirgub möödunud suvest juba kaks last – Tadeo Aleksander ning augustis sündinud tütar Aleksandra Tadeita. Kuidas sai tüdruk oma eksootilise nime?
52
Hussar: EKRE on asunud lõhkuma Eesti demokraatia aluspõhimõtteid
Trollid ja küberkiusamine on valdkond, mida peab hakkama reaalselt reguleerima, leidis Eesti 200 liige Lauri Hussar.
Loe, mis on Edgar Savisaare tütrest Rosinast nüüd saanud ja millega ta tegeleb?
Hiljuti tõi "Pealtnägija" ETV ekraanile Edgar Savisaarest (68) mammutpersoonisaate, kus muu hulgas tuli juttu ka Edgari ja Vilja Toomasti ühisest tütrest Rosina Savisaarest (27, pildil kaheksa aasta eest). Kes Rosinast on saanud ja millega ta praegu tegeleb?
73
VIDEOREPORTAAŽ | Aegunud hall pass ja võitlus viinakuradiga: Tallinnast pärit DJ ja kohtlajärvelane elavad Peterburis kodutute varjupaigas
Peterburi Novaja Derevnja raudteejaama lähedal on aiaga piiratud alasse püstitatud suur telk. Telgis narivooditel lebab või istub 40 inimest. Neist kellelgi pole kodu, kaks neist on pärit Eestist. Mõlemad tunnistavad, et on siia sattunud omaenda süül. 44-aastane Deniss Stepanjuk kaotas ebavõrdses...
Gemma Bernadette Kits: mind tembeldati ebaõiglaselt EKRE trolliks
Sinine Äratus ega EKRE ei ole kõikide kontode taga, see on internetikultuur, kirjutab Gemma Bernadette Kits.
165
Jaak Madison: Ruuben Kaalep tegutses ilma erakonna teadmise ja heakskiiduta
"Sinise Äratuse juht Ruuben Kaalep tegutses sotsiaalmeedia varikontosid kasutades ilma erakonna teadmise ja heakskiiduta," sõnas EKRE aseesimeesJaak Madison.
SÜÜDISTUS: Pariisi politseinikud vägistasid Kanada turisti
Pariisis toimub kõmuline kohtuprotsess, kus süüpingis on kaks politseinikku, vahendab The Times. 
45
Euroopa üks kõige suuremaid ja olulisemaid jõgesid on ära kuivamas
Mitmeid Lääne-Euroopa riike läbiv Reini jõgi on kuivamas. Oluline veetee ei pruugi olla varsti enam kliimamuutuste tõttu laevatatav, vahendab Bloomberg.
57
Segadus Pöörise tänavas: kirjad sattusid valedesse postkastidesse
Pärast aastavahetust leidis Tallinnas Pöörise tänava uusarenduses aset kummaline juhtum, kus postiljon ajas majanumbrid saegamini ja pani posti vale maja postkastidesse.
Epp Kärsin: mind kutsuti saatesse "Suud puhtsaks", kuid üks ministeerium ei lubanud minna
Seksikoolitaja Epp Kärsin tunnistab, et teda kutsuti ERRi saatesse "Suud puhtaks", kus oli juttu noorte seksuaalkasvatusest, kuid siis helistati ministeeriumist ja öeldi, et ta ei tohiks saates osaleda.
12
Bussijuhi kiire käitumine päästis eaka mehe elu
Õhtuleht vahendab, et täna Põlvast Tartu poole teel olnud bussis tabas ühte reisijatest terviserike, mille peale otsustas bussijuht suuna ümber keerata ning mehe haiglasse viia.
Politsei hoiatab grupi eest, kus teismelised avalikult alkoholi tarvitavad ning alasti pilte üles riputavad
Politseinik Maarja Punak on oma Facebooki lehel hoiatanud inimesi Facebooki grupi "Eestlaste kolmnurk" eest.
Hiigeljuurdlus Soomes: sajad eestlased tegid mustalt tööd, maksudena jäeti maksmata miljonid, jäätmed viidi salaja Eestisse
Soome keskkriminaalpolitsei teatas, et viis lõpule erakordselt laiaulatusliku majanduskuritegude juurdluse, mis puudutab ehitusvaldkonna maksupettusi pealinnapiirkonnas. Kaht ettevõtet kahtlustatakse miljonite eurode väärtuses maksudest kõrvalehoidmises ja ka muudes kuritegudes.
Morgan Freemani süüdistatakse lapselapse ahistamises ja surmas!
E’Dena Hine oli näitleja Morgan Freemani kasulapselaps, kelle tapmises süüdistatakse Lamar Davenporti. Süüdistatava ema teatas kohtust lahkudes, et Freeman väärkasutas lapselast ja on hoopis ise tüdruku surmas süüdi.
4
Teeolud on halvad: tugevad lumesaju hood üle Eesti, puhub tugev tuul ja libeduse oht on suur
Täna õhtul ja öösel on teeolud halvad, sest Põhja-Eestist algavad tugevad lumesaju hood levivad üle Eesti ja puhub ka tugev tuul, lisaks on suur libeduse oht.
Merlyn Uusküla puhkusereis sai ehmatava lõpu: tervel reisiseltskonnal oli klomp kurgus ja ebameeldiv tunne sees
Läti lennufirma SmartLynx Airlines, kes on meedias oma puudustega silma jäänud, pahandas hingepõhjani nüüd ka Merlyn Uusküla (34). Lauljatari naasmine läinud nädala neljapäeval päikeselisest Dubaist eestimaisesse kaamosesse kujunes kannatusterohkeks!
169
Naiste marss. Kuidas korraldatakse Eestis seni suurim naiste õiguste eest seisev aktsioon
Naiste marss on peaaegu nulleelarvega korraldatud üritus. Marsi korraldaja Kadi Viik räägib, kuidas seda tehti.
Lõputu õudus! Anni Rahula kadunud koerast: üleeile külastas meie hoovi hunt päise päeva ajal. Istus maha ja vaatas niisama.
Veid peale aastavahetust kirjutas Anni Rahula sotsiaalmeedias, et pere armas koerake on kadunud. Möödas on juba mitu nädalat, kuid igatsetud lemmik pole ikka tagasi.
5
Raivo Aeg: trollimine on poliitikas samaväärne ettevõtluses turu solkimisega võltskaubaga
Isamaa riigikogu liige Raivo Aeg leidis, et trollimine on taunitav ja ei kuulu kindlasti hea poliitilise kultuuri ja debati juurde.
Keskerakond: kui su ideedel on levikut ja toetajaid, siis pole sul libakontosid tarvis
Keskerakonna juhatuse liige, Keskerakonna Noortekogu esimees Jaan Männik leidis, et võõraste nimede all avaliku arvamuse mõjutamine on lubamatu, sest maailmavaatelist debatti tuleb pidada sisuliselt, oma näo ja nimega.
Terviseamet hoiatab ebaravi eest
Terviseamet alustab reedel kampaaniat "Tervis pole naljaasi", millega soovitakse tõsta inimeste teadlikkust ebaraviga seotud terviseohtudest ning rõhutada teaduspõhise tervishoiu eeliseid.
Jevgeni Ossinovski: kõige rohkem päris uusi tegijaid on liitunud meiega
Meri uhus Hiiumaa randa paarsada kilogrammi valkjaid kamakaid
Hiiumaal on meri uhtunud randa reostust, mis kujutab endast valkjat värvi tahkeid kamakaid. Selguse saamiseks saadetakse reostusaine proov laborisse analüüsimiseks.
19
Ärimees Gunnar Krafti käekõrval uus missimõõtu kaaslanna
Enam kui kahe aasta eest oma 25 aastat kestnud abielu lahutanud Miss Estonia 1988 Heli Mets (50) ja ärimees Gunnar Kraft (54) on kumbki enda eluga tasahilju edasi liikumas. Ei ole teada, kas teenindussfääris, Swedbankis assistendina töötav Heli Mets on enda kõrvale leidnud kellegi, kelle kaissu õ...
Kuue lapse ema avaldab seitse nippi, mille abil ta väga säästlikult ja nutikalt oma suure pere ära toidab
Kuidas nii suur pere soodsalt ära toita? Üks ema teab ja jagab oma säästunippe, mida sinagi võiksid kasutada!
Näitleja Allan Kress nuputas tütrele eksootilise nime
Näitleja, lavastaja ja pulmaisa Allan Kressi (46) ning tema Panama päritolu abikaasa Indira Meylin Gonzalez Castillo de Kressi (41) peres sirgub möödunud suvest juba kaks last – Tadeo Aleksander ning augustis sündinud tütar Aleksandra Tadeita. 
50
Moskva kommivabrikus külas: matemaatik ja biofüüsik valmistavad šokolaadi
2
Sven Grünberg: "Suurema osa filmimuusikat olen kirjutanud raha pärast."
Poola ja ENSV ühistöös valminud filmid „Madude oru needus“ (1987) ja „Saatana pisar“ (1993) ning Tallinnfilmis tehtud „Hukkunud alpinisti hotell“ (1979) tõid esimestel linastusaastatel kinodesse üle terve Nõukogude Liidu ligikaudu 60 miljonit vaatajat. Kõigile kolmele linateosele kirjutas muusika...
1993
Neeme Raud: lahtiste ajaliigeste lõgina aeg
Madridis «Guernica» ees mõtlesin, milline võiks olla praegusaja maal, mis kõnetaks 80 aasta pärast meie järel tulijaid (just kaks sõna!) samavõrd kui Picasso teos. Millist maali me praegu, kui ajaliigesed lõgisevad ja ühiskonnad kärisevad, oma maailma, Euroopa, Eesti kohta maalime?
2
Kaalutlev ja teotahteline Lauri Mäesepp: Lennaga kihlumine oli läbitunnetatud otsus!
Lauljatar Lenna Kuurmaaga kihlunud näitleja Lauri Mäesepp on erakordne noor mees – ta on enesele kehtestanud nõudliku distsipliini ja võtnud südameasjaks aidata kaasa üha enam Eesti inimesi kimbutava ränga haiguse ravimisele!
51
Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud
"Võrreldes Eesti sisemüügi rekordaastatega on nüüdseks nii kange alkoholi kui õllemüügid kukkunud suurusjärgus 40 protsenti," ütles Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu tegevjuht Triin Kutberg. "Maksulaekumised on samuti stabiliseerumas, õllemüügist laekub sel aastal rohkem aktsiisi kui ühelgi ...
4
Urmas Paet: Sudaani president tuleks kohtu alla anda
Euroopa Parlamendi liige Urmas Paet ütles Euroopa Parlamendi täiskogu istungil Strasbourgis Sudaani inimõiguste olukorra arutelul, et Sudaani praegune president al-Bashir peab vastutama oma tõsiste kuritegude eest, mida ta on toime pannud nii minevikus kui ka praeguste meeleavalduste mahasurumisel.
Triin Tulevi eksmees Toivo Freeman Pilt: mu pea eest pandi välja kõva kogus marihuaanat…
President Kersti Kaljulaidist tehtud vallatute kunstiteoste autor Toivo Freeman Pilt, varem tuntud kui seltskonnatäht Triin Tulevi eksmees, räägib avameelselt oma seiklustest Aasias - „Panin sõjaväeriided selga ja siis tahtsime minna ja selle baari maha põletada“ - ja alkoholismist - "Õlu kohvi a...
31
Raivo Suviste: neid kümneminutilisi reklaamiplokke ei nähta enam, see kes on teleri läheduses, teevab sel ajal midagi muud
Teleprodutsent Raivo Suviste rääkis Vikerraadio hommikuprogrammis telemaastiku suundadest ja tõdes, et vanad käitumismustrid enam ei toimi, nii ka näiteks erakanalite reklaamid.
5
Vana kõpitsemise asemel uus maja
Liisa Lumiste ostis elukaaslasega 2017. aasta suvel maja plaaniga see renoveerida. Majaga põhjalikumalt tutvudes selgus aga, et samahästi võib selle lammutada ning uue asemele ehitada.
2
KLÕPS | Barack Obama jagas naise sünnipäeva auks armast pilti minevikust!
Eile oli USA endise esileedi Michelle Obama 55. sünnipäev, mille auks ekspresident ka armast pilti jagas.
4
Prints Philipi traagilised hetked | Appitõtanu: mu kätel oli printsi veri, ta oli šokis
97-aastane prints Philip pääses eile imekombel suuremate vigastusteta, kui tema Land Rover teise autoga kokku põrkas ja külili paiskus. Appi tõtanud pealtnägija aitas printsi katuseluugi kaudu autost välja tirida, käed printsi verega koos.
19
Tige autojuht lõi tänaval kõndinud naisterahval näo veriseks: „Kukkusin pikali. Olin paanikas, et kas mu lastega on kõik korras!”
„Nad sõitsid hästi natuke edasi ja siis pidurdasid järsult. Hüppasid kahekesi autost välja – isa ja poeg – või noh kaks meest. Siis midagi öeldi ja ma sain vastu nina. Verd lahmas. Kukkusin pikali. Nägu ja käed olid verised. Olin paanikas, et kas minu lastega on kõik korras.”
190
Pealambi valgel polaaröös seiklemas
Minu esimene suusamatk Lapimaal pole õieti veel alatagi jõudnud, kui juba olen hädas suuskade maast lahti kangutamisega – märg lumi on kittinud nende alla korralikud lumepakud. Aga teekond läbi polaaröö seisab alles ees.
2
Tartu teadlase juhtimisel selgus tundmatu inimeellase olemasolu
Uus tükk evolutsiooni pusles leiti tehisintellekti abiga.
3
Proovi järele: teadlase soovitatud nipp aitab kiirelt uinuda
Uus tehnika kannab nime 4-7-8 ning toimib teadlase sõnul naturaalse uinutina.
9
Elmar Vaher: teede olukorraga ei saa rahule jääda
Sel aastal riigi põhimaanteedel toimunud kolmes hukkunuga avariis olid teed maanteeameti kinnitusel hooldatud vastavalt äsja karmistatud nõuetele.
Kontsertsari IMPROTEST: Ahto Abner, Mingo Rajandi, Ekke Västrik 19.02.2019 - 19:30 -
Trummar Ahto Abner, kontrabassimängija Mingo Rajandi ning elektronmuusik Ekke Västrik teevad oma debüüdi triona. Millal on vabaimprovisatsioon päriselt vaba improvisatsioon? Vabadus nõuab vastutust ja piisavalt seiklusvaimu, julgust pimedal tänaval võõraga kaasa minna (muusikasse üle kantud tä...
3
Vannitoa plaatide värskendusvuukimine on tegelikult äärmiselt lihtne
Paljud on aja möödudes vannitoas hädas määrdunud ja pragunenud vuukidega, mida kuidagi korda ei saa. Tegelikult on värskendusvuukimine äärmiselt lihtne ülesanne.
9
USA-Mehhiko piiril lahutati peredest arvatust rohkem lapsi
USA ja Mehhiko piiril lahutati aastail 2017-2018 peredest arvatust palju enam migrandilapsi, ilmnes Ühendriikide sotsiaal- ja tervishoiuministeeriumi raportist.President Donald Trumpi administratsioon ajas kuni maikuuni ebaseadusliku sisserände osas nulltolerantspoliitikat. Lapsed lahutati piiril...
7
10 AASTAT LUURAMIST: Kas populaarne sotsiaalmeediatrend võib tegelikult olla Facebooki kurikaval plaan?
Viimastel nädalatel on internetis ääretult populaarseks saanud #10yearchallenge nime kandev trend, mis näeb ette seda, et inimesed heidavad pilgu minevikku ning võrdlevad nähtut tänapäevaga.
5
Maanteeamet lõpetab viies maakonnas kehtinud rasked ilmaolud
Täna lõpetab maanteeamet Lääne-, Pärnu-, Viljandi-, Harju- ja Raplamaa kõrvalteedel kehtinud rasked ilmaolud.
27
Rohelised esitasid suurima naiste arvuga nimekirja
Erakond Eestimaa Rohelised esitas riigi valimiskomisjonile täisnimekirja ehk 125 kandidaadi avaldused - nimekirjast leiab 58 naist ja 67 meest, mis teeb naiste osakaaluks nimekirjas 46 protsenti.Erakonna esinaine Züleyxa Izmailova märkis, et Eesti poliitikas tasakaalu loomisel on kõigil ühiselt o...
5
Asjaarmastajad teevad kodustel viimistlustöödel sageli ühe väga rumala vea
Miskipärast on kujunenud nii, et kodu omal käel remontivad inimesed kipuvad siseviimistluse tegemisel üht olulist punkti tarbetuks ja tühiseks pidama.
3
Miks peaksid ameeriklased Eesti eest surema
Mõjukas Ameerika telesaatejuht seadis miljonite kaasmaalaste ees kahtluse alla, kas Ameerika Ühendriigid ikka peavad sõjalise konflikti korral Balti riikide eest seisma.
Trump lükkas edasi esindajatekoja spiikri Pelosi välisreisi, kui Pelosi oli lükanud edasi Trumpi kõne olukorrast riigis
Vastasseis USA presidendi Donald Trumpi ja esindajatekoja spiikri Nancy Pelosi vahel muutub üha isiklikumaks. Trump teatas eile, et lükkas edasi Pelosi ametliku reisi Belgiasse ja Afganistani, võttes talt ligipääsu sõjaväe lennukile, ilmse kättemaksuna selle eest, et Pelosi palus Trumpil edasi lü...
Trump: NATO liikmed peavad rohkem maksma
USA president Donald Trump kinnitas neljapäeval, et Ühendriigid panustavad täielikult NATO-sse, kuid kordas oma nõudmist, et alliansi liikmed peavad oma julgeoleku eest rohkem maksma."Me oleme NATO-ga 100-protsendiliselt, kuid nagu ma riikidele ütlesin, teil tuleb pingutada ja teil tuleb maksta,"...
Internetivabadus Läänes: Facebook kustutas Sputniku leheküljed ja kontod
Ameerika sotsiaalvõrgustiku Facebook juhtkond kustutas poliitilise motiveerituse ettekäändel enam kui pooltuhat agentuuri Sputnik ametlikku lehekülge ja kontot.
Portaalide patune pool: põrandaalune äri õitseb varjamatult
Lõvikutsikad, kadunud arheoloogiapärand, igasugune varastatud kraam – kauplemisportaalides läheb kõik müügiks.
3
Eesti tõelised hirmuvalitsejad hoiavad end varju
Ainuüksi mõte sellele seesamiseemnesuurusele tegelasele paneb enamikul meist pea sügelema ja põhjustab paanikahoo. Aastasadu on inimene neid ühtaegu võõrustanud ja nendega sõdinud, alla pole andnud kumbki pool ning äge võitlus puhkeb taas.
2
10 põhjamaist supertoitu, mis on hoolitsevad nii hea tervise kui välimuse eest
Lükka kõrvale kõik kaugete maade imetoidud – nii tervisele, välimusele kui ka keskkonnale on märksa kasulikum kodukandi kraam.
Tähtsa auhinna saanud Tõnu Kaljuste: „Mind üllatas meeldivalt otsustajate poolt lisatud lause, mis põhjendas nende valikut!”
„Ootamise oskus on meis kõigis. Paraku nominatsiooni muundumine auhinnaks tundus seekord ebatõenäoline,” tunnistab hinnatud dirigent Tõnu Kaljuste, kes võitis rahvusvaheliste klassikalise muusika auhinna kaasaegse muusika salvestiste kategoorias. Võidu tõi Kaljustele Arvo Pärdi 1.-4. sümfoonia pl...
61
FOTOD | SUUR ÄPARDUS: Tallinna ringteel sõideti sassi mitusada meetrit müratõkkeseina
Kiili vallas Tallinna ringteel sõitis teehooldusmasin, tõenäoliselt lumesahk, kogemata katki mitusada meetrit müratõkkeseina.
61
Reporter: Kokkade olümpia tuleb Eestisse
5
Reporter: 80ndad ja 90ndad on tagasi!
5
Ida prefektuur paljastas alaealistele uimasteid müünud jõugu
Ida prefektuuri politseinikud paljastasid ühe mulluse suurima töövõiduna narkoärikate grupeeringu, kes ei põlanud klientidena ära ka alaealiseid.
18
Reporter: Naised hakake piloodiks! Saate kõrget palka ja elu linnulennult nautida
4
Üle kümne tuhande Belgia koolilapse võttis osa kliimaprotestist
Neljapäeval  jättis Belgias üle 10 000 õpilase kooli minemata, et võtta osa protestimarsist kliimamuutuse vastu. Õpilastel on kavas muuta meeleavaldused iganädalaseks.
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei esitas riigikogusse kandideerimiseks kaks konkureerivat nimekirja
Vabariigi valimiskomisjon kaalub, kumb Eestimaa Ühendatud Vasakpartei esitatud kahest konkureerivast nimekirjast on legitiimne, sest iga erakond tohib esitada vaid ühe nimekirja.
Intriig väikeparteis: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei esitas riigikogusse kandideerimiseks kaks konkureerivat nimekirja
Vabariigi valimiskomisjon kaalub, kumb Eestimaa Ühendatud Vasakpartei esitatud kahest konkureerivast nimekirjast on legitiimne, sest iga erakond tohib esitada vaid ühe nimekirja.
Raadio Elmar saatejuhil Lauri Hermannil avastati pahaloomuline kasvaja: esialgu arvasin, et tegu on lihtsalt kaduva vistrikuga
"Möödunud aasta kevadel märkasin näol põsesarna lähedal väikest punnikest ja esialgu arvasin, et tegu on lihtsalt kaduva vistrikuga," räägib Raadio Elmar saatejuht ja muusik Lauri Hermann.
7
Suur jahimeeste kokkutulek tuleb tänavu Haapsalu lennuväljal
Sel aastal toimub traditsiooniline Eesti jahimeeste kokkutulek 12.-14. juulil Läänemaal Haapsalu lennuväljal.
11
Jussi Halla-aho: Soome migratsioonikriisi lahendamiseks ei ole poliitilist tahet
Põlissoomlaste esimees Jussi Halla-aho ütleb, et sisserändepoliitika korrastamiseks ei ole peaaegu midagi tehtud – on olemas toimivaid viise, kuid vaja on ka poliitilist tahet. “Kahjutoov sisseränne ja arengumaadest saabunute ülekaalukas esindatus vägivaldse ja seksuaalse kuritegevuse statistikat...
Reporter: Belgia «rohelised hundid» jõudsid Tapale
3
Börs: tõususeeria jätkub
Aktsiaturud tõusid täna juba neljandat päeva järjest, sest uudistest ilmnes, et kaubanduskõnelused USA ja Hiina vahel on sujumas, vahendab MarketWatch.
Tallinna lähistel põrkasid kokku kaks veokit: üks juhtidest tuli masinast välja lõigata
Politsei vahendab, et veidi enne 19 said nad teate, et Tallinna-Lagedi tee 7. kilomeetril põrkasid kokku kaks veoautot. Teeolud on täna ülikehvad ja avariisid kokku juba ligi 80.
Reporter: Peibutuspardid või tõsised tegijad? Tuntud näod tormasid viimasel hetkel valimiskeerisesse
4
Venemaa Kaug-Idas põrkasid kokku kaks ründelennukit Su-34
Venemaa Kaug-Idas põrkasid täna õhus kokku kaks ründelennukit Su-34, mille meeskondadel õnnestus katapulteeruda. Lennukid kukkusid ilmselt Habarovski krai ja Sahhalini saare vahel asuvasse Tatari väina.
Vene esipropagandist Simonjan süüdistas Facebooki tsensuuris
Vene propagandakanalite RT ja Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan kutsus Facebooki selgitama, mille eest Sputniku kontosid suleti.
Kammermuusikud noppisid Pariisis kulda
Õpetajatest kammermuusikud Artjom ja Darja Roditšenko võtsid Pariisis vastu rahvusvahelise konkursi medalid, tiitlid ja ausära. Esinemise publiku ees jäi Prantsusmaa pealinn neile võlgu.
2
Reporter: Millist karistust väärib internetis trollimine?
3
Isamaa fraktsiooni liikmed esitasid eelnõu alkoholiaktsiisi langetamiseks
Erakonna Isamaa fraktsiooni liikmed asusid alkoholiaktsiisi vastu võitlema, esitades eelnõu selle langetamiseks.
Fotod: Tallinnas on soodsalt müügile tulnud üks linna erilisemaid maju
Tallinnas Nõmmel on müüa maja, mis on oma suurust arvestades üks linna erilisemaid.
3
FOTOD | Naine teenib 50 000 dollarit aastas tehes kanadele riideid
New Hampshiri elanik Julie Baker ja tema tütar on leidnud omale kentsaka rahateenimisviisi - nad teevad kanadele luksuslikke riideid.
8
Uskumatu! Need nooruslikud kodumaised kuulsused tähistavad sel aastal 50. sünnipäeva
Peagi saab läbi Eesti juubeliaasta, kuid see ei tähenda, et pidu peaks lõppema. Vaatame üle, kes on need meie oma kuulsused, kellele see aasta erilise tähendusega on ja poolesaja eluaasta täitumist lisaks muule meenutama jääb. Kuna naiste puhul pole viisakas vanusest rääkida, jätame selle siinkoh...
44
Seisukoht | Oravaid ootab Koonderakonna saatus?
Kes on piisavalt vana 90ndate poliitelu mäletamiseks, see teab, kui võimas tegija oli tollal Koonderakond. Too partei tundus koondavat endasse peaasjalikult jätkuvate võimuambitsioonidega endiseid. Kuid mitte see pole tähtis, vaid hoopis Koonderakonna käekäik.
55

NCS NEWS web Ncs Shopping cheap Ncs yeti cup cheap Ncs off white Sportswear NCS European News Web NCS European News Web cheap Ncs tumi backpack Asian sex video free sex movie free sex video