Soovitame

foto
OP+
Homme 20:00

Räägime kultuurist, kuid mitte ainult. Kultuuritegijad avavad oma loomingu tagamaid ja räägivad, mida arvavad elust siin ning praegu. Kriitikud ja eksperdid soovitavad, kuhu tasub minna ja mida vaadata. Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor, režissöör Antti Häkli, toimetajad Mariina Mälk, Anne Prommik ja Tiina Kruus.

foto
Esimene stuudio
Homme 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.
foto
Uudishimu tippkeskus 2, 3/32
Homme 22:05

Kilo turvast maksab mõne euro. Sellest turbast oskab keemik Indrek Tallo aga teha sütt, mille kilo võib maksta mõnituhat aga ka mõnikümmend tuhat eurot. Tallinna Tehnikaülikooli materjaliteadlane Andres Krumme aga räägib, kuidas keemia tuleb appi päästma meid plastiuputusest.

foto
Päikesepoiss Risto Joost
Homme 22:35

Jaanus Nõgisto autorifilm räägib rahvusvaheliselt tunnustatud dirigendist ja kontratenorist Risto Joostist. Filmis näeme olulisemaid hetki Risto loometeelt, aga vaatame ka lava taha, kuidas sünnib muusika. Viibime Mustpeade majas, Estonia ooperis, Pirita kloostris Birgitta festivalil, Amsterdami, Brüsseli, Tallinna ja Praha kontserdisaalides.

foto
Eesti Laul 2019. Start, 2/6
25.01.2019 20:00

Eesti muusika sai 1. detsembril 24 hiti võrra rikkamaks! "Eesti Laul 2019. Start" on sõna otseses mõttes avapauk selleaastasele Eesti Laulu 11. hooajale. Muusikalise elamuse kõrval usutlevad muusikasõpradest saatejuhid Mai Palling ja Piret Järvis-Milder poolfinaalis kõlavate lugude esitajaid ning laululoojaid.

foto
Krimireede Vera 2, 4/4: Halastaja samaarlane (Inglise 2011)
25.01.2019 21:40
Veoautokastist leitakse surnud noormees, jalas üks king ja veres suur annus heroiini. Esialgu tundub, et tapetul polnud ühtkii vaenlast, ent kui ohvri ema kahtlustatakse narkodiileri tapmises, avaneb lõpuks tapetu tõeline pale.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord

foto
Pealtnägija (1)
Täna 20:05

47-aastasest virumaalasest saab lähikuudel Eesti esimene nn suitsiiditurist. Endine tantsuõpetaja ja nelja lapse ema põeb pöördumatut lihashaigust, mis lülitab organismi järk-järgult välja, kuni ta jääb kahjuks oma kehasse pantvangi ja sureb. Karmi haiguse lõppstaadiumist pääsemiseks taotles ja sai naine loa sõita Šveitsi, et sooritada abistatud enesetapp.

Uus!

Vabadussõja lugu

Alates 13. jaanuarist pühapäeviti kell 18.45, kordus K lõunal.

Uus hooaeg!

Rakett 69

Uus hooaeg laupäeviti kell 19.30, kordus T lõunal.

Reisile minuga

Uus hooaeg laupäeviti kell 20.00, kordus P õhtupoolikul.

Uudishimu tippkeskus

2. hooaeg alates 10. jaanuarist neljapäeviti kell 22.05.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Hotellide varjatud maailm 2, 3/5: New Orleans (Hotel Secrets With Richard E Grant, Inglise 2014)
Täna 22:05

Richard E. Grant viib meid New Orleansi kõige luksuslikumatesse hotellidesse, mis on võõrustanud paljusid filmi- ja muusikamaailma superstaare. Kuidas mõjutas hotellimajandust orkaan Katrina?

foto
Esimene stuudio (2)
Täna 21:40

Samal ajal kui rahvuslik lennukompanii tõmbab otselende koomale, peab Tallinna Lennujaam tegema suuri pingutusi, et väikeriigi jaoks oluliste lennuühenduste arv ei kahaneks. Millised üldse on Tallinna võimalused selliste konkurentidega võrreldes nagu Riia, Helsingi või Stockholm? "Esimese Stuudio" külaline on Tallinna Lennujaama juht Piret Mürk-Dubout. Saatejuht Andres Kuusk. Režissöör Maarika Lauri.

foto
Pealtnägija (1)
Täna 20:05

47-aastasest virumaalasest saab lähikuudel Eesti esimene nn suitsiiditurist. Endine tantsuõpetaja ja nelja lapse ema põeb pöördumatut lihashaigust, mis lülitab organismi järk-järgult välja, kuni ta jääb kahjuks oma kehasse pantvangi ja sureb. Karmi haiguse lõppstaadiumist pääsemiseks taotles ja sai naine loa sõita Šveitsi, et sooritada abistatud enesetapp.

foto
Minu laulupidu: David Vseviov
Täna 20:00

Sel aastal möödub Eesti esimesest laulupeost 150 aastat. Ilmselt pole ühtegi eestlast, kel selle rahvapeoga seoses poleks oma lugu või mälestust. Igas saates toome vaatajani ühe tuntud eestlase laulupeo loo. Autor Kaidor Kahar, operaator Madis Reimund.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Kutsuge ämmaemand! 2, 10/10 (Call the Midwife, Inglise 2013)
Täna 17:35
Chummy sünnitus kujuneb kõigile katsumuseks, kui ohtu satub nii ema kui ka lapse elu. Jenny armub Jimmy sõpra, kelle ülesanne on vanad majad, nende seas ka Nonnatus House, lammutada.
foto
Draamasari Õnne 13 10 (Eesti 2003)
Täna 17:05
Evelin annab ajakirjanik Evele intervjuu. Laine hakkab tüdinema Jürka juures olemisest, kuid elevust toob ellu Ülo külaskäik. Pille on Põdral külas, kuid ootamatult otsustab ta koju minna. Mare räägib Allanile, kuidas nad koos Anne-Maiga Elvas käisid ja seal Antsu elukaaslast Kirket nägid. Teet Kallase dokumentaaldraama, idee autor Astrid Reinla.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Käre külm suundub taas Eesti poole
Täna 22:08

Öösel eemaldub madalrõhkkond koos lumesajuga itta ning neljapäeva päeval tugevnevad kõrgrõhkkonnad nii Skandinaavia põhjaosas kui ka Leedu ja Valgevene piiril. See tähendab, et Baltimaades ja Soomes saju võimalus väheneb ja ilm läheb vaikselt külmemaks.

foto
Tutvustati uut spordiala, mis sai alguse kõigest seitse aastat tagasi Venemaal - võitlust pehme mõõgaga
Täna 21:56

Eesti neiud võitsid sel alal äsja Lätis kuld- ja hõbemedali. Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika kutsusid nad duellile.

foto
Võrumaa tutvustab Grüne Wochel virtuaalreaalses suitsusaunas käimist
Täna 21:38

Saunalaval olemine on saanud Võrumaal uue tähenduse, sest paariaastase ettevalmistustöö järel sai lõpuks reaalsuseks virtuaalreaalsuses suitsusaunas käimine.

foto
97-aastane Henno Sepp on leidnud mammuti ja tulnud elusalt tagasi Siberist
Täna 21:15

"Ringvaates" rääkis oma loo kireva saatusega vanahärra Henno Sepp, kes on muuhulgas leidnud mammuti, tulnud elusalt tagasi Siberist ning teinud õllepurgist pilli.

foto
Guido Kangur astub uues lavastuses dialoogi kontrabassimängijaga
Täna 20:54

"Ringvaates" olid külas näitleja Guido Kangur ja muusik Mingo Rajandi, kes tutvustasid Eesti Draamateatri uut lavastust "Kontrabass", kus astuvad dialoogi näitleja ja kontrobassimängija.

foto
Pöördumatut haigust põdevast naisest saab Eesti esimene suitsiiditurist
Täna 20:39

Pöördumatut lihashaigust põdev 47-aastane nelja lapse ema
Jane Paberit sai teadaolevalt esimese eestlasena loa sõita Šveitsi abistatud enesetappu sooritama. Ehkki rahastus on praegu pisut lahtine, on kokkulepe olemas ja eeldatav surmakuupäev on märtsis.

foto
Pöördumatut haigust põdevast naisest saab Eesti esimene suitsiiditurist
Täna 20:39

Pöördumatut lihashaigust põdev 47-aastane nelja lapse ema
Jane Paberit sai teadaolevalt esimese eestlasena loa sõita Šveitsi abistatud enesetappu sooritama. Ehkki rahastus on praegu pisut lahtine, on kokkulepe olemas ja eeldatav surmakuupäev on märtsis.

foto
Võrkturundaja süüdistab Lyonessi temalt kasumliku kliendi kaaperdamises
Täna 20:24

Kommunikatsiooniekspert Dainis Hirv käib Lyonessiga teist aastat kohut ja heidab firma tippjuhtkonnale ette kasumliku kliendi kaaperdamist. Vaatamata sellele, kuidas konkreetne vaidlus lõpeb, on see juba praegu pretsendent näiteks küsimuses, kas Lyonessi vastu saab üldse Eestis kohtusse minna.

foto
Enn Keerd lavastusest "Me armastame ja ei tea midagi": seda on võimatu žanriliselt määrata
Täna 19:38

Pärnus Endla küünis jõuab 26. jaanuaril publiku ette Moritz Rinke näidend "Me armastame ja ei tea midagi". Autor pole oma lavaloo žanrit määratlenud ja ka lavastaja Enn Keerd ütles, et seda on peaaegu võimatu teha.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.

free sex video Shopping News web cheap hydro flask Water bottle cheap tumi backpack cheap gymshark Yoga clothing free sex movie European News Web cheap off white Sportswear cheap anello backpack