Kuula taskuhäälingut "Õpime koos"!


40. "Õpime koos" saade uudistab, mida põnevat on pakkuda Tartu SPARK Makerlabil õpilastele ja õpetajatele. Intervjueeritav on Makerlabi kaasasutaja ja leidur Tarvo Metspalu. 

Loe edasi...

Liitu KiVa programmiga!


Loe edasi...

E-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoor


HITSA Kutsub osalema „E-kursuse kvaliteedimärk 2019“ taotlusvoorus. Taotlusi saab esitada 15. veebruarini.

Loe edasi...

Uuring: küberkiusamist on kogenud kolmandik kutseõpilastest


Kutsekooliõpilaste digipädevusi edendava Samsung Digi Pass koolitusprogrammi raames läbi viidud uuringu kohaselt tajub küberkiusamist Eesti ühiskonnas probleemina 97% kutsekooliõpilastest ja vilistlastest.

Loe edasi...

 

Õpilaste teadustööde konkurss ootab osalema

Õpilased saavad esitada oma uurimistööd 2019. aasta õpilaste teadustööde riiklikule konkursile. Konkursitööde esitamise tähtaeg on 20. veebruar.

Loe edasi...

Kunstiga kiusamise vastu

Eesti Kunstimuuseumil ja Tartu Kunstimuuseumil on koostöös SA-ga Kiusamisvaba Kool valminud kiusamise vähendamist ja ennetamist toetav haridusprogramm.

Loe edasi...

KüberPähkli võistlus aitas leida noori küberkaitse talente

KüberPähkli 7.-12. klassidele suunatud koolivooru ja üleriigilise võistluse “CyberSecurity meets Robotex” eesmärgiks oli leida küberkaistse talente, kes oskavad valdkonna probleeme lahendada, mõtlevad kastist välja ning oskavad teha õigeid strateegilisi valikuid.

Loe edasi...

Õpime koos ja muudame mõtteviisi

Klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi Tartust on enesetäiendamiseks, hariduselus kaasa rääkimiseks ja muutuste kiirendamiseks koolielus leidnud huvitava meetodi: taskuhäälingu „Õpime koos“. Saated leiavad huvilised Facebookist ja Youtube´ist.

Loe edasi...

HITSA veebiseminarid 17. ja 22. veebruaril

17.02 "Osalemine tasuta välismaistel veebikursustel" ja 22.02 „Eesti õpetajate ja haridustehnoloogide lemmiktöövahendid 2018“. Tulge osalema!

Loe edasi...
cheap Ncs swissgear backpack NCS European News Web NCS European websites NCS European News Web cheap Ncs anello backpack cheap Ncs yeti cup cheap Ncs gymshark Yoga clothing Ncs's News cheap Ncs tumi backpack NCS NEWS web