Lõbus projektorienteerumine


9. mail tähistame eTwinningu päeva ning kutsume sel puhul õpetajaid koos õpilastega projektorienteerumisele - toredad lühikesed ülesanded meeskonnatöö, loovuse ja probleemi- lahendamise oskuse arendamiseks! 

Loe edasi...

Hariduse tehnoloogiakompass


Täienev ülevaade haridust puudutavatest tehnoloogiatrendidest koos ekspertide soovitustega. Raportit koostab Hariduse Infotehnoloogia SA.

Loe edasi...

eTwinning ootab digivitamiine


Kutsume kõiki eTwinningu õpetajaid looma digivitamiine – lühikesi videoklippe oma lahedast eTwinningu projektist või koguni eTwinningu unistuste projektist.

Loe edasi...

Uus püsinäitus Energia avastuskeskuses


Näitus „Meie energia lugu” annab eri vanuses külastajatele hea ülevaate Eesti energiatootmisest ja Eestis kasutatavatest energiaallikatest – põlevkiviõlist tuuleenergiani. Nagu ikka avastuskeskuses kombeks, saab eksponaatidele käed külge panna.

Loe edasi...


 

Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

Ülenurme Lasteaia õpetaja Mari Sults on koos oma 5- ja 6aastaste rühmalastega viimastel kuudel katsetanud kolme uut tehnoloogiavahendit: programmerimiskomplekti Matatalab, robootikaomplekti Robo Wunderkind ja programmeerimise eelõppeks sobivat LEGO Coding Expressi.

Loe edasi...

eTwinningu kontaktseminar Maltal innustas projektitööd tegema

eTwinningu kontaktseminar “Digital Learning Re-shaping Education” toimus Maltal 4. kuni 7. aprillini. Neljal õpetajal Eestist oli võimalus sellest toredast ja inspireerivast sündmusest osa võtta.

Loe edasi...

Valminud on uus õpiobjekt

HITSA juhendmaterjali “Isikuandmete kaitse üldmääruse rakendamine haridusasutuses” täienduseks on valminud õpiobjekt, mis annab ülevaate andmekaitse üldmääruse nõuetest haridusasutustele.

Loe edasi...

Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Tallinnast, Tartust ja Saaremaalt

Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Teadusagentuur kuulutasid välja 2019. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi võitjad. Gümnaasiumiastmes pälvisid esikoha Elisa Monticelli (Tallinna Prantsuse Lütseum) ja Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium).

Loe edasi...

22. aprillil algab HITSA uus e-kursus "Digimõtted"

E-kursus "Digimõtted" avab digimaailma eri tahke ja nendega seotud hoiakuid. Täiesti uutmoodi kursusel ainult loetakse, kuulatakse, vaadatakse, jagatakse ja kommenteeritakse. Kõik uurimismaterjalid on eestikeelsed.

Loe edasi...
European News Web 彩票计划 Dinamo-Minsk European News Web European websites cheap gymshark clothes ポルノ映画 cheap yeti cups National Colombia Jersey Køb Adidas Ncs