Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

EVITALesVěra
18. 1. 2019

Vojtěch Kotek se třemi ženami

ženy přežijí aktualita

Velmi nás těší Váš zájem o komedii Ženy přežijí, kterou i z tohoto důvodu najdete vždy dvakrát v měsíci v programu Malé scény. V příběhu tří opuštěných dam, které se setkávají na luxusní večeři, se na jednom jevišti potkávají Jana Krausová, Jitka Schneiderová nebo Gabriela Míčová, Anna Šišková nebo Zuzana Mauréry a v roli všehoschopného mladého muže Vojtěch Kotek. Vybírat můžete z těchto termínů.

16. 1. 2019

Milostný příběh Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka

SD1811-Vzpominky-zustanou-00278-Edit

Pro Váš velký zájem se nám na pátek 1. února podařilo na Malé scéně přidat představení Vzpomínky zůstanou. Vstupenky na nový termín jsou právě v prodeji. V cituplném příběhu barového klavíristy a jeho dvou osudových žen excelují manželé Zlata Adamovská a Petr Štěpánek. V dalších rolích uvidíte Lucii Štěpánkovou nebo Janu Strykovou a Viléma Udatného. Pokud se vám první únorový den nehodí, můžete vybírat z repríz plánovaných aktuálně do března 2019.

14. 1. 2019

Připojte se do našeho týmu

_MG_9842_srgb

Do naší pokladny hledáme POKLADNÍ pro doplnění stávajícího týmu. Hledáme zajímavé lidi, kteří dokáží diváky inspirovat, nabídnout jim naše produkty a mají schopnost vcítit se do druhého. Našim společným cílem bude poskytnout každému příchozímu perfektní servis. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (cca 15 dnů v měsíci, počet služeb dle vašich časových možností, včetně víkendů, pracovní doba různá, v rozmezí od 11 do 19 hod.) a skvělé kulturní zážitky. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předpokládaný nástup: po zaškolení ihned. Pokud uživatelsky ovládáte PC, rádi komunikujete s lidmi a zvládáte práci ve stresových situacích, ozvěte se nám. Svůj životopis s fotografií, prosím, zašlete do 21.1. 2019 na adresu [email protected]

11. 1. 2019

Premiéra nekorektní revue Bond / Medea již dnes

Medea Bond gen 422 up

V premiéře nekorektní revue aneb sentimentálně-senilní sta-řecké last minute tragédie Bond / Medea se exkluzivně v režii Cabanů představí již dnes Ivana Chýlková jako mediální magnátka Medea a její životní partner Jan Kraus, coby moderátor provádějícím nás s humorem sobě vlastním celým dějem. Chybět nebude ani agent 007 v podání Petra Fejka. V dalších rolích mimo jiné uvidíte Petru Nesvačilovou, Michala Slaného, Petera Strenáčika, Zuzanu Stavnou, Moniku Absolonovou, Václava Jílka či Petru Koskovou a mnoho dalších. Nové představení bude v našem repertoáru vždy pouze dvakrát měsíčně, tak neváhejte a pořiďte si vstupenky na některou z repríz plánovaných prozatím do června 2019.

9. 1. 2019

Aneta Langerová za doprovodu kapely a smyčcového tria

aneta-langerova 02 upr

Po delší odmlce se do našeho divadla opět vrací jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Aneta Langerová. V úterý 2. dubna od 19 hod. vystoupí za doprovodu kapely a smyčcového tria. Těšit se můžete nejen na písně z posledního alba, ale nebudou chybět ani starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.

4. 1. 2019

Dnes poprvé v roce 2019

BER06416

Prvním představením roku 2019 je dnešní Malý princ. Máme velkou radost, že je o skvělý výkon Jana Ciny mezi vámi takový zájem. V současné chvíli jsou k dispozici volné vstupenky až na dubnové a květnové reprízy.  Těšíme se na vás nejen dnes večer. Přejeme vám pohodový rok plný krásných kulturních zážitků, idealně v naší společnosti.

21. 12. 2018

Sváteční otevírací doba

_MG_9842_srgb

Naše pokladny jsou pro vás otevřeny i o vánočních svátcích v běžných otevíracích hodináchZavřeno bude pouze 24. a 25. prosince 2018 a 1. ledna 2019. Upozorňujeme na možnost využít prodloužené otevírací doby v sobotu 22. 12. na pokladně naší Malé scény, kde jsme pro vás k dispozici od 10 do 19:30 hod. Kdykoli můžete také využít on-line prodej a vstupenky i dárkové poukazy nakupovat z pohodlí vašich domovů. Otevírací dobu naší Divadelní kavárny naleznete na jejich webu. Stejně tak je tomu i u Květin Za oponou. Klidné a spokojené svátky. 

20. 12. 2018

Vánoční dárky na poslední chvíli z pohodlí domova

top_750x400 dárkové poukazy

Pokud jste nechali nákup vánočních dárků na poslední chvíli, máme pro vás několik tipů, jak udělat radost svým blízkým, a přitom neodejít od počítače. V Exkluzivním vánočním předplatném zbývají místa nejen na oblíbenou komedii Vše o mužích, ale také na chystané novinky Odpočívej ve svém pokoji a Oscar pro Emily či mimořádná představení se slovenskými hvězdami Emílií Vášáryovou či Zuzanou Kronerovou. Nákup je možný pouze on-line, nikoli na pokladně. Radost mohou udělat i vstupenky do divadla, v prodeji máme program činoher do května a muzikálů až do června 2019, včetně letní novinky Starci na chmelu. Vybírat ale můžete také z programu všech představení na Malé scéně, a to do března 2019. Pro nerozhodné jsou k dispozici on-line dárkové poukazyNakupte dárky raději z pohodlí domova. Přestože máme na pokladně posílený provoz, připravte se, prosím, na delší čekací dobu.

 

19. 12. 2018

Čtyřnásobný držitel Českého lva Jan Budař a jeho koncertní recitál

Jan-Budař-klavír-ořez 2

V příští roce se můžete těšit na pražskou premiéru koncertního recitálu herce, režiséra, hudebníka a čtyřnásobného držitele Českého lva Jana Budaře, který vystoupí na našem jevišti poprvé ve čtvrtek 21. února 2019. V programu Jan Budař & piáno budete mít nejen možnost zaposlouchat se do jeho autorských šansonů, ale také se na cokoliv zeptat či si dokonce zatančit přímo na pódiu. Vstupenky k zakoupení zde. Přijďte poznat pestrý svět příběhů v písních Jana Budaře a prožít atmosféru výjimečného večera.

18. 12. 2018

Hrajeme i na Slovensku

Laurinc_Gate-Bratislava_Slovakia

Jsme moc rádi, že již po několikáté vyvezeme naše úspěšné tituly do Bratislavy. V rámci námi pořádané přehlídky Herecké osobnosti (Bratislava – Praha) se těšíme na diváky od 7. do 12. ledna 2019 v Mestském divadle PO Hviezdoslava. Na programu je třeba Sex pro pokročilé, Vzhůru do divočiny, či Hvězda a Můj báječný rozvod a další. Vstupenky jsou v prodeji. 

Nejbližší představení

Po. 21. 1. - Studio DVA divadlo

Kutloch aneb I muži mají své dny

19:00
vyprodáno*
Po. 21. 1. - Malá scéna

Ženy přežijí

19:30
vyprodáno*
Út. 22. 1. - Studio DVA divadlo

Věra

19:00
Út. 22. 1. - Malá scéna

Ženy přežijí

19:30
St. 23. 1. - Studio DVA divadlo

Věra

19:00
Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

 • Partneři
  divadla
 • Partneři
  divadla
  Kapsch
 • Hlavní
  mediální
  partneři
  TV Prima Právo Radiožurnál
 • Mediální partneři Radio City Marianne Přehled kulturních pořadů v Praze
 • Mediální partneři Dopravní podnik Railreklam Vlasta
 • Děkujeme Luxor

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo

NCS European websites cheap yeti cup cheap anello backpack cheap hydro flask Water bottle cheap swissgear backpack Ncs's News cheap tumi backpack Ncs National news cheap gymshark Yoga clothing NCS NEWS web