Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

O lásceEVITABond / Medea
22. 3. 2019

Premiéra s Danielou Kolářovou a Martou Vančurovou

SD1903-Odpocivej-ve-svem-pokoji-0021 aktuliat 02

Příští středu 27. března nás čeká česká premiéra hry Odpočívej ve svém pokoji. Jako dvě rozhádané rezidentky v domově pro seniory se představí herecké legendy Daniela Kolářová a Marta Vančurová. V dalších rolích komedie z pera držitele Oscara i Pulitzerovy ceny Davida Lindsay-Abaira, které se režijně ujal Miroslav Hanuš, uvidíte Petra Stacha, Lucii Pernetovou, Štěpána Benoniho a Jiřího Ployhara. Prohlédněte si fotografie z představení. V prodeji jsou aktuálně termíny až do konce června.

20. 3. 2019

Prohlídka divadla

DSC0445

Na sobotu 30. března od 11 hod. se nám uvolnilo několik míst na oblíbenou interaktivní prohlídku našeho divadla na Václavském náměstí. V rámci programu Divadlo pod lupou s námi nahlédnete za oponu a odhalíte kouzlo a tajemství skrytých divadelních zákoutí. Neotálejte dlouho a využijte této jedinečné příležitosti a pořiďte si vstupenky.

15. 3. 2019

Hvězdné řešení partnerské krize

banner o lásce

Letos to bude neuvěřitelných 10 let, co se Jana Krausová s Karlem Rodenem poprvé představili ve strhující komedii O lásce. Díky vaší oblibě se dočkala již stovek repríz. Máte – li rádi humor s cynickým nadhledem a ještě jste neviděli, jak svérázně řeší partnerskou krizi hvězdná herecká dvojice pod režijní taktovkou Adama Krause, přijďte se podívat na Malou scénu našeho divadla. Do konce sezóny zbývá pouhých šest nevyprodaných termínů, a proto jsme tuto francouzskou komedii mimořádně zařadili také 3. srpna do programu Letní scény Tvrz Divice nedaleko Loun.

14. 3. 2019

Patrik Hartl získal potřetí cenu Český bestseller

aktualita bestseller

Nejnovější román Patrika Hartla Nejlepší víkend zvítězil v hlavní kategorii cen Český bestseller za rok 2018, každoročně udělované nejprodávanějším knižním novinkám. Po Malém pražském erotikonu a Okamžicích štěstí jde o třetí Patrikovu knihu, která toto ocenění získala. Všechny knihy si můžete výhodněji zakoupit i v našem e-shopu. V programu našeho divadla si navíc můžete vybrat některou z populárních Patrikových inscenací jako jsou Líbánky na Jadranu, Vysavač, Hvězda, 4 sestry, Hovory o štěstí mezi čtyřma očima nebo Klára a Bára.

12. 3. 2019

Charismatický Martin Kraus přitančí na Malou scénu

tanecni hodiny

Buďte u toho, když herec Martin Kraus vyzve k tanci skvělou Chantal Poullain. Do vášnivého objetí se s českým Belmondem, můžete dostat už tento čtvrtek či pátek. V programu naší Malé scény najdete do konce sezóny šest termínů legendární inscenace Šest tanečních hodin v šesti týdnech. Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky k nám přiváží Divadlo Bolka Polívky.

12. 3. 2019

Dnešní představení na Malé scéně zrušeno

ženy přežijí maurery

Z důvodu nemoci Zuzany Maurery bohužel musíme zrušit dnes 12. března 2019 od 19:30 hod. představení ŽENY PŘEŽIJÍ na Malé scéně. Vstupenky je možné vyměnit za nový termín nebo vrátit v místě zakoupení, a to nejpozději do 31. března 2019. Termíny na březen až květen zůstávají beze změny. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

9. 3. 2019

Metropolitní léto hereckých osobností v prodeji

letní scéna banner

Letní scéna Vyšehrad, Letní scéna Tvrz Divice a Letní scéna Vítězná jsou již v prodeji! Novinkou 16. ročníku Metropolitního léta hereckých osobností je premiéra legendární lovestory Starci na chmelu s Berenikou Kohoutovou a Ivanem Luptákem v hlavních rolích. Od 7. června do 31. srpna se můžete těšit i dalších třináct oblíbených komedií uváděných s úspěchem v předešlých letech. Chybět nebudou ani pravidelná hudební setkání pod širým nebem. Naše stálé hosty, slovenskou šansoniérku Szidi Tobias a Dana Bártu & Robert Balzar Trio, letos doplní Aneta Langerová a Monika Absolonová.

6. 3. 2019

Slovenský Alain Delon na Malé scéně

horská dráha aktualita

V úterý 7. května uvedeme na Malé scéně v pražské premiéře francouzskou konverzační komedii Horská dráha. V hlavní roli stárnoucího seladona, kterého ve francouzském nastudování ztvárnil Alain Delon, se představí Milan Kňažko. V roli atraktivní Julliet se objeví Jitka Ježková, která se alternuje s Evou Novotnou. Využijte této jedinečné možnosti a pořiďte si vstupenky na exkluzivní květnový termín.

1. 3. 2019

Předprodej Líbánek na Jadranu

líbanky

V prodeji  jsou vstupenky na letní termíny oblíbené komedie Patrika Hartla Líbánky na Jadranu. Sedmnáct představení uvedeme v rámci Metropolitního léta hereckých osobností. Abychom uspokojili více diváků, naplánovali jsme z kapacitních důvodů červencové i srpnové reprízy k nám do divadla na Václavském náměstí. Dvě představení pak uvedeme na Letní scéně Tvrz Divice nedaleko Loun (4. a 5. srpna) a jedno speciální na Letní scéně Vítězná, Huntířov nedaleko Dvora Králové nad Labem (18. srpna). 

26. 2. 2019

MADAMME DE PARIS – Pocta Édith Piaf

0049 - radka web - banner mailing

Rádi bychom Vás pozvali na koncertní recitál plný příjemné atmosféry s nezaměnitelnou vůní Francie. Zazní světoznámé písně z repertoáru královny šansonu Édith Piaf, ale také Charlese Aznavoura či Jacquesa Brela. Nenechte si ujít jedinečné představení jedné z našich nejlepších šansoniérek Radky Fišarové, která svým vystoupením dokáže dodat tu správnou noblesu a francouzský šarm. Českou Édith Piaf doprovází vynikající běloruský akordeonista Aliaksandr Yasinski a kytarista Miroslav Linka. Do konce sezóny jsme původně plánovali dvě uvedení tohoto mimořádného recitálu, ale pro velký zájem jsme dnes přidali další dvě reprízy na naší Malé scéně. Vstupenky na všechny čtyři termíny naleznete zde.

Nejbližší představení

Po. 25. 3. - Studio DVA divadlo

Můj báječný rozvod

19:00
vyprodáno
Po. 25. 3. - Malá scéna

Odvrátená strana mesiaca

19:30
vyprodáno*
Út. 26. 3. - Studio DVA divadlo

Odpočívej ve svém pokoji
VEŘEJNÁ GENERÁLKA

11:00
vyprodáno
Út. 26. 3. - Studio DVA divadlo

Vysavač

19:00
vyprodáno
Út. 26. 3. - Malá scéna

MADAMME DE PARIS - Pocta Édith Piaf

19:30
vyprodáno
Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

 • Partneři
  divadla
 • Partneři
  divadla
  Kapsch
 • Hlavní
  mediální
  partneři
  TV Prima Právo Radiožurnál
 • Mediální partneři Radio City Marianne Přehled kulturních pořadů v Praze
 • Mediální partneři Dopravní podnik Railreklam Vlasta
 • Děkujeme Luxor

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo

cheap tumi backpack cheap swiss gear backpack 上证指数(000001)指数点评 cheap gymshark clothes 彩票计划 cheap off white free sex video 性感美女图片 股票行情 News