Aktualizováno: 20. března 2019 9:09

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Pastrňák je zpátky

Po šestnácti zápasem, které vynechal kvůli zranění palce u ruky, se David Pastrňák vrátil do sestavy hokejistů Bostonu. Při výhře 5:0 nad Islanders nebodoval.

Mrázek a Rittich za hvězdy

Jako nejlepší hrčí zápasu byli v NHL vyhlášeni brankáři David Rittich z Calgary a Petr Mrázek z Caroliny. Oba pomohly svým týmům k výhrám.

ELH: Kometa vede 2:0 na zápasy

Brněnští hokejisté zvládli v Hradci Králové i druhé čtvrtfinále extraligového play off. Tentokrát obhájci titulu vyhráli 5:0.

Jágr dal gól proti Jihlavě

V semifinále první hokejové ligy zvítězilo Kladno nad Jihlavou 5:1 i díky gólu Jaromíra Jágra a vede v sérii 2:1. Už 0:3 pak prohrává Vsetín, který podlehl v Českých Budějovicích 0:2.

Chomutov do baráže

Hokejisté Chomutova jsou po Pardubicích druhým jistým účastníkem baráže o extraligu. K. Vary sice v play out nestačily na Litvínov 4:5 v prodloužení, ale Chomutov prohrál s Pardubicemi 1:4.

Hokejisté Olomouce vyhráli v Plzni

Olomouc prohrávala za západě Čech 0:2, ale nakonec zvítězila 3:2 v prodloužení. Čtvrtfinálovou sérii tak srovnala na 1:1 na zápasy.

Zemřel australský plavec To

Člen stříbrné polohové štafety Austrálie ze světového šampionátu v roce 2013 zemřel v 26 letech na následky kolapsu po tréninku v USA.

Další články

Nejčtenější:

Nejčtenější na Facebooku

Nejčtenější na Twitteru