Nauka angielskiego - gramatyka, słownictwo, ćwiczenia, lekcje

  • 19 marca 2019: Czy wiecie, że istniejemy już ponad 18 lat? Czy wiecie jak powstał nasz serwis? Zapraszamy do podróży w przeszłość... Ciekawe kto z Was pamięta nasze najstarsze wersje? Zabierz mnie w przeszłość »
  • 17 stycznia 2019: Publikacja trzynastu nowych ćwiczeń online z budowy czasu Present Simple, Zobacz listę nowych ćwiczeń »
  • 9 stycznia 2019: Udostępniamy pierwsze 400 plików pdf z ćwiczeniami ze strony. Zapraszamy do pobierania, drukowania i korzystania na lekcjach, korepetycjach czy przy samodzielnej nauce. Zobacz listę wszystkich ćwiczeń online »
Tematyczne słownictwo angielskie

Przedstawiamy nasz projekt - słownik tematyczny ze zdjęciami i wymową słówek. Wszelkie uwagi mile widziane.

Phrasal Verbs

Ponad 400 phrasal verbs, podzielone wg ważności i kategorii. Zobacz użycie Phrasal Verb w zdaniu!

Angielskie czasowniki nieregularne

Pełna baza odmiany angielskich czasowników nieregularnych wraz z tłumaczeniem, wymową oraz (nowość) przykładami w zdaniach.

Business English
Business English

Ponad 800 słowek i wyrażeń z języka biznesowego, podział wg kategorii Management, Company structure, Work and motivation, itp.

Filologia angielska
Filologia angielska

Zestaw 2500 słówek i wyrażeń przydatnych na studiach filologii angielskiej oraz osobom uczącym się angielskiego na zaawansowanym poziomie

Idiomy

Zestawienie angielskich idiomów! Już ponad 500 idiomów do nauczenia. Każdy idiom prezentujemy razem z polskim tłumaczeniem, a także przykładem zdania!

Słownik tematyczny

57 kategorii, 5500 wyrażeń - nagrania wymowy + zdjęcia + system nauki i testowania

Nauka języka

Korepetycje

Szukasz korepetycji z angielskiego? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji? Oto idealne miejsce aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi.

Język za język

Znasz dobrze jakiś język i chcesz się nauczyć innego? Nie chcesz płacić za korepetycje? To odpowiednie miejsce dla Ciebie - oferty Język za Język. Wzajemna nauka polega na bezpłatnych korepetycjach.

Nauka słówek

Przetestuj nasz autorski system do nauki słówek i wyrażeń. Już nigdy nie powiesz, że wkuwanie słówek jest nudne.

Word of the day

Zapisz się do naszej usługi a codziennie otrzymasz słówko z definicją i przykładem użycia oraz phrasal verb z polskim tłumaczeniem na swoją skrzynkę!

Wzory wypracowań

Nie wiesz jak napisać list, recenzję, rozprawkę czy krótkie opowiadanie? Podajemy kilkadziesiąt wzorów wypracowań na przeróżne tematy, każdy wzór z przydatnym słowniczkiem!

Opracowane artykuły

Lista artykułów angielskich, każdy z aktywnym słowniczkiem.

Tłumaczenia

Kilka artykułów o pracy tłumacza przysięgłego


free sex movie ポルノ映画 cheap tumi backpack FTU, FACTUM BOOKS cheap yeti cups 上证指数(000001)指数点评 cheap anello backpack xxx video Kevin Durant Shoes For Sale power tools for sale