Zachej.sk - kresťanské kníhkupectvo

je tá nenápadná náboženská predajňa na rohu námestia. Útulný malinký obchod s charakterom - nedostanete tu síce kávu a koláčiky ako niekde v hypercentre, no objavíte tituly aké inde nie, hneď si vás pamätajú po mene, a zo skladu vám vyčarujú čokoľvek. Je to presne to kníhkupectvo s preplnenými policami, len dnes sa už volá internetové, prípadne e-shop. A všetko beží online, aj zázraky.

Najpredávanejšie za posledných 30 dní

zobraziť všetky
Katarína (113 recenzií)
13.07. 2019

Ďalšia z kníh, ktorá rozpráva o očistci, a ďalšia z tých, ktorá hovorí o tom, prečo je potrebné sa modliť za duše v očistci, a čo z toho človek má. Je to krátke, na druhej strane osožné čítanie.

Sr. Marie de la Croix
skladom
1,07 €
Katarína (113 recenzií)
13.07. 2019

Veľmi zaujímavé spracovanie brožúrky. Mnoho ľudí si myslí, že kňaz a psychológ sú odlišné povolania v pomoci druhým. Je to skôr opak, vzájomná pomoc je práve to, čo ich spája. Pekné a zrozumiteľné čítanie.

Judita Stempelová
skladom
1,46 €
overený zákazník
13.07. 2019

Produkt je veľmi výhodne spracovaný, svojím formátom vhodný na každodenné nosenie v kabelke, aby som ho mala vždy po ruke. Vďaka.

Imrich Degro
skladom
2,55 €

Zachej.sk na Facebooku

pridajte sa k nám!

Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk by sme nerozbehli bez niekoľkých krokov do tmy. Náboženský e-shop si totiž nevystačí s obchodnou stratégiou a overenými praktikami. Potrebuje veľký sen, a potrebuje Božie vedenie, v malých dávkach milosti vždy na každý deň. A samozrejme potrebuje vás. Bez spojení a vzťahov neprežije žiaden obchod, a ten internetový obzvlášť. Možno sa vám zdá, že ste len adresátmi balíčkov z nášho e-shopu. V skutočnosti ste pre nás svedkami vízie a zároveň materiálom, z ktorého je ušitá.

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.


cheap RayBan Sunglasses cheap Mobile phone Cheap power tools Wholesale NBA Jerseys wholesale Nfl jerseys wholesale Ncaa jerseys cheap gymshark clothes X videos wholesale Nhl jerseys cheap yeti cups cheap off white wholesale Cheap jerseys cheap anello backpack Cheap Nike Shoes cheap hydro flask cheap swiss gear backpack wholesale Mlb jersey Dynamo, Kiev cheap Oakleys Sunglasses wholesale Soccer jerseys
Wholesale jerseys |