Fubaby 2019: Kapela Chilli fellaz pokrstí svoj debutový a...

Belorítky sa vytrácali, ale pri tunajšej čističke im pomo...


Vegánske hody si môžete v sobotu vychutnať v Záhrade

Súťaž o knihy: Čítanie na leto – Zločin v uliciach, Kto c...


Zachráň včelu, zachrániš svet! Unikátny živý pozorovací ú...

V Kine v bazéne sa tento rok bude pracovať, ale len na fi...


Krátke správy

pondelok 17.06. 14:57 -

Podnik zameriavajúci sa na rockovú a metalovú hudbu  – Rock club TARTAROS pre malý záujem o jeho akcie končí. Jeho súčasné priestory sú podľa vyhlásenia na Facebooku pre prevádzku nerentabilné. Klub v posledných rokoch sídlil v priestoroch bývalého Arcade pri Cikkerovej ulici. “Momentálne sú všetky akcie zrušené. Čo príde v budúcnosti uvidíme,” dodáva sa v stanovisku.

pondelok 17.06. 9:33 -

V pondelok ráno jeden z vodičov po zaparkovaní na Hornej ulici neskontroloval postavenie svojho vozidla s ohľadom na vozovku, a zastavil tak dopravu, vrátane MHD, na celej vrchnej časti Hornej ulice a Námestí Štefana Moyzesa. Nejde o prvý takýto prípad, naopak nežiaduce zastavenia premávky sú tu mimoriadne časté. Cesta popri šikmom parkovacom státí je úzka a viaceré výbežky chodníka spôsobujú ešte výraznejšie zúženie v niektorých miestach, ktoré musia brať vodiči pri parkovaní do úvahy.

nedeľa 16.06. 17:14 -

Od utorka 18. do štvrtka 20. a potom znovu počas víkendu 22. a 23. júna budú ŽSR realizovať práce na sanácii skalného zárezu na trati medzi stanicami Harmanec jaskyňa – Čremošné. V uvedených dňoch preto ZSSK nahradí dopoludňajší R 946 Fatra do Žiliny a v opačnom smere R 343 z Ostravy náhradnou autobusovou dopravou medzi stanicami B. Bystrica – Čremošné. Z dôvodu rekonštrukcie nástupišťa v Hronseku bude v piatok, 21. júna nahradená autobusovou dopravou železničná doprava medzi stanicami Vlkanová a Sliač kúpele. Konkrétne v čase medzi 8.50 do 12.25 h.

nedeľa 16.06. 9:18 -

Autobus prímestskej dopravy spoločnosti SAD Zvolen v nedeľu pred piatou hodinou ráno v Riečke narazil do oplotenia jedného z rodinných domov. Ako zistila pri prvotnom vyšetrovaní polícia, 39-ročný vodič autobusu na ceste prešiel do protismeru a následne vozidlom zbúral spomenutú časť oplotenia, pričom škody na oplotení a najmä samotnom autobuse sú odhadnuté na 5400 eur. Polícia však pri dychovej skúške vodičovi autobusu namerala 0,90 promile alkoholu.

Sumár nižších súťaží: Kováčová získala majstrovský titul,...

Kam cez víkend za futbalom: Kováčová v zápase o všetko vy...

ObFZ BB: Úradná správa č. 45

FOTO: Plavkyňa Malíková z UMB má medailu z Majstrovstiev...

FOTO: Šalková B oslavuje majstrovský titul, Rakytovce tes...

MÚMF: Skackavá v súboji o prvé miesto porazila Remio, Dre...

Obedové menu


Køb Adidas Ncs पॉर्न विडियो European websites fantasy football Womens Sport Shoes Online Shop Air Max Outlet Online Italia Kevin Durant Shoes For Sale cheap yeti cups ポルノ映画 cheap anello backpack