Počasie v Bystrici: Na úvod týždňa silné mrazy, potom zno...

V pondelok sa oplatí privstať, čaká nás zatmenie Mesiaca


Tipy na víkend: Hudba, tanec, skoky na lyžiach v Selciach...

Mercedes-Benz Snow Show prináša zábavu do lyžiarskych str...


Primátor vymenoval znovu dvoch viceprimátorov, začína spo...

Polícia radí skontrolovať si platnosť dokladov, ak si ich...


Krátke správy

sobota 19.01. 20:58 -

Už 9. februára privíta Banská Bystrica po roku opäť popredný halový výškarský míting Banskobystrická latka za účasti najlepších svetových atlétov tejto disciplíny. Predaj vstupeniek na kapacitne obmedzenú tribúnu športovej haly na Štiavničkách sa začína v pondelok 21. januára a potrvá do vypredania kapacity. Lístky v cene 10 € budú v predaji v priestoroch budovy VŠC Dukla na Hutnej 3 od 6.00 h do 12.00 h a potom od 12.30 do 14.00 h. Viac informácií nájdete na stránke VŠC.

sobota 19.01. 14:33 -

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred mimoriadne nízkymi teplotami v okrese B. Bystrica. Výstraha platí od sobotňajšieho večera. V okrese môže miestami teplota poklesnúť až ku teplote -19 stupňov Celzia. Ešte o niečo chladnejšie má byť potom v noci z pondelka na utorok, na kedy je predbežne vydaná až výstraha druhého stupňa pred ojedinelými mrazmi až -21 stupňov Celzia.

piatok 18.01. 18:37 -

O hokejové zápolenia pod holým nebom na štadióne SNP na Štiavničkách v B. Bystrici je zo strany fanúšikov obrovský záujem. Organizátori Kaufland Winter Classic aj preto v piatok uvoľnili prostredníctvom siete Ticketportal do predaja ďalších 500 lístkov v rámci nového sektora N. Ligový duel medzi HC ’05 a Zvolenom sa uskutoční 3. februára, deň predtým mu bude predchádzať súboj legiend. Vstupenky sú k dispozícii za jednotnú cenu 18 eur na deň. Študenti zaplatia polovicu.

piatok 18.01. 13:23 -

Banskobystrickí hasiči vyrazili po 12.30 h nad Tajov, kde v tamojšom kempingu začala horieť stena jednej z voľne stojacich drevených rekreačných chát. Na mieste zasahuje osem príslušníkov HaZZ s dvomi kusmi techniky.

FOTO+VIDEO: MIBA s favoritom Wild Boys držali krok, na bo...

VIDEO: Ani hetrik Failleho nepomohol baranom v zápase pro...

FOTO: Dukla v príprave nestačila na Zlaté Moravce, prišla...

VIDEO: Dokonalý obrat baranov v Budapešti zavŕšený opäť v...

FOTO: Gymnázium Andreja Sládkoviča oplatilo v hokejovom d...

ObFZ BB: Úradná správa č. 24

Brankár HC´05 Stephon Williams: Chcem získať s Banskou By...

Masírujete svoje bábätko? Profesionálna masérka dojčiat h...

Súťaž o knihu: P.S.: Hľadám chlapa. Povedzme si úprimne,...

Obedové menu

Anketa

Ako hodnotíte výsledky komunálnych volieb v Banskej Bystrici?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...

TV BBonline.sk


free sex video NCS European News Web cheap Ncs fjallraven backpack cheap Ncs anello backpack Ncs Shopping cheap Ncs yeti cup Ncs National news Ncs's News Japan porn video cheap Ncs off white Sportswear