Na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste má vyrásť osempodlažná polyfunkčná budova. Na tomto pozemku medzi Karpatskou, Palárikovu a Jeleňou sa však v súčasnosti nachádza neporiadok, na ktorý si sťažujú obyvatelia z okolia. Upratať lokalitu však vôbec nie je také jednoduché, ako by sa zdalo.

Neurocentrum v Národnom ústave detských chorôb (NÚDCH) umožní lekárom poskytovať malým pacientom komplexnú diagnostiku a chirurgické liečbu úrazov a ochorení centrálnej a periférnej nervovej sústavy vrátane ochorení lebky a miechy, predovšetkým nádorových ochorení mozgu a miechy, úrazov hlavy a chrbtice, cievnych ochorení, vrodených a zápalových ochorení mozgu a miechy. Je jediným svojho druhu v Európe a je skutočne špičkovým pracoviskom, ktoré nám môžu závidieť aj vyspelé krajiny.

  • Bratislava
  • DNES, 00:00

Pohodlná spodná bielizeň pre pánov

0 0

(pr) Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že spodná bielizeň nie je až takým dôležitým kúskom oblečenia, opak je však pravdou.História

Doslova celú športovú Európu šokoval pred pár týždňami slovenský šprintér Ján Volko, ktorý na halových majstrovstvách Európy v atletike zvíťazil v šprinte na 60 metrov. Na šampionát cestoval aj napriek zranenému lýtkovému svalu, takže nebolo vôbec jasné či bude môcť štartovať. On sa však nielen zúčastnil, ale aj vyhral. Úradujúci kontinentálny šampión bol hosťom novej relácie NA DORAZ.

Tento športový víkend v Bratislave bude v znamení volejbalu a futbalu. Vyvrcholí v nedeľu, keď na pravom brehu Dunaja v prestížnom mestskom derby sa stretnú niekdajší úspešní ligisti FC Petržalka a FK Inter. Je veľký predpoklad, že na tento súboj príde najväčšia návšteva tohto 20. druholigového kola.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.


free sex video Video porno Asian sex video best cheap phone from china free sex movie 彩票开奖 cheap anello backpack 彩票计划 News 彩票网