Gejovia a lesby a tiež zástancovia tradičnej rodiny budú v sobotu (20. 7.) pochodovať hlavným mestom. Na Hviezdoslavovom námestí sa uskutoční Dúhový Pride, centrom hlavného mesta budú pochodovať aj aktivisti v rámci podujatia Hrdí na rodinu. Informovali o tom organizátori podujatí. Pochody si vyžiadajú dopravné obmedzenia.

Spoznať, zašportovať, zasúťažiť, stretnúť sa. To všetko má spojiť letná športová akcia Beh dúbravskými pamiatkami. Trasa prvého letného poznávacieho behu vedie od miestneho úradu k Horánskej studni, ku Kostolu sv. Kozmu a Damiána, k sv. Vendelínovi, Pamätníku Ľ. Štúra až k Červenému krížu pri Základnej škole Pri kríži.

(pr) Interiéroví dizajnéri majú nadanie a talent, s pomocou ktorého sa pri navrhovaní hrajú s farbami, vzormi a textúrou. Okrem toho od prvých minút venujú pozornosť ďalším detailom, ktoré môžu v nesprávnych kombináciách „pohltiť“ celý priestor. Ale ako si poradia tí, ktorí nemajú dosť peňazí na pozvanie špecialistu, ktorý dokáže vyriešiť akýkoľvek problém?

Kolapsov z tepla počas pondelka (15. 7.) opäť pribudlo. Záchranári zasahovali v 66 prípadoch, čo bolo o 15 viac ako v nedeľu (14. 7.). TASR o tom informoval Jozef Minár z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OSZZS).

Výročie prijatia Deklarácie o zvrchovanosti Slovenskej republiky si občania krajiny pripomenú 17. júla 2019 po 27. raz. Slovenská národná rada (SNR) ju schválila v roku 1992 v rámci bývalej Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky (ČSFR) a vyhlásila ňou zvrchovanosť Slovenskej republiky (SR). Výročie prijatia Deklarácie o zvrchovanosti SR - 17. júl - je na základe zákona NR SR z 20. októbra 1993 pamätným dňom SR.História

Na prízemí polyfunkčného komplexu Panorama City na Landererovej ulici sme objavili azda najväčšiu ázijskú reštauráciu v Bratislave. Zámerne neuvádzame, že čínsku, aj keď väčšina jedál pochádza práve z čínskej kuchyne. Svoje miesto v jedálnom lístku majú totiž aj jedlá japonské, kórejské, thajské. Poďme teda do DYNASTY ASIAN RESTAURANT.

Priblížiť ľuďom dunajskú prírodu a vzťah k rieke, ale aj poukázať na najpálčivejšie environmentálne témy, ako napríklad plastový odpad, a diskutovať o jednom z aktuálnych problémov - aj to bolo cieľom projektu PET kanoe, za ktorým stojí vodák Tomáš Ščepka, ktorý je súčasne členom predstavenstva Asociácie bratislavských vodáckych klubov (ABVK).


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.


Wholesale NBA Jerseys cheap fjallraven backpack wholesale Nhl jerseys X videos Dynamo, Kiev cheap yeti cups cheap hydro flask cheap RayBan Sunglasses cheap anello backpack Cheap power tools cheap Oakleys Sunglasses cheap Mobile phone cheap gymshark clothes wholesale Nfl jerseys cheap off white wholesale Cheap jerseys wholesale Mlb jersey cheap swiss gear backpack cheap tumi backpack wholesale Soccer jerseys
Wholesale jerseys |