Reklama

Středa 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk, venku je -4.8 °C

Plesová sezona

Zimní magazín

Bleskovky

15:40

Včera dopoledne vyjížděli strážníci na Smrčkovu ulici prověřit oznámení, kdy mělo docházet k napadání exekutora při výkonu jeho činnosti. Exekutor na místě hlídce sdělil, že pouze postižená osoba nesouhlasila s výkonem exekuce. Za přítomnosti strážníků bylo vše vysvětleno a oznámení se tak obešlo bez dalšího zásahu strážníků.

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:26

Mimořádnou událost olomoucké plesové sezóny - Business ples si nenechte ujít! Akcí bude letos provádět moderátorská dvojice David Gránský a Hana Mašlíková. Těšit se můžete na vystoupení Michala Davida, nebude chybět ani velký muzikálový set v podání Romana Vojtka a Petry Vraspírové. Ples se koná už v pátek 25. ledna od 19 hodin v NH Collection hotelu

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:31

V pondělí 28. ledna dojde ke slavnostnímu předání nové techniky profesionálním hasičům. Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje oficiálně převezme do užívání dva technické automobily a jeden technický kontejner – ochranné prostředky, které ze svého rozpočtu pořídil Olomoucký kraj a statutární město Olomouc.

 

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:29

Areál letního kina hledá posilu do grilu. Toužíte po fajn práci v dobrém kolektivu? Tak určitě volejte na číslo 777 746 885, protože oni touží po vás! ;) Více zde.

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:41

Centrum pohybu, jako první u nás, nabízí veřejnosti kompenzační cvičení formou unikátní metody Fit Pain Free, která je světovou jedničkou v oblasti "nelékařské" úlevy od bolestí zad a kloubů. Její míra účinnosti je téměř stoprocentní. Zbavte se bolesti a žijte aktivní život. Informace a kontakty najdete ZDE.

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

Další články

Přejít do zpravodajství

cheap gymshark Yoga clothing cheap hydro flask Water bottle free sex movie cheap yeti cup cheap fjallraven backpack cheap off white Sportswear cheap swissgear backpack News cheap tumi backpack European websites