71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Projekty domów

Projekt domu Doskonały

Doskonały

137,95 m²

Projekt domu Malutki dr-S -200 3D iDesigner

Malutki dr-S

79,48 m²

Projekt domu Willa diamentowa -339 3D

Willa diamentowa

134,49 m²

Projekt domu APS 289 iDesigner

APS 289

123,2 m²

Projekt domu HomeKoncept-58

HomeKoncept-58

141,68 m²

Projekt domu Ariel -200 3D iDesigner

Ariel

128,14 m²

Projekt domu Miły 1

Miły 1

113,8 m²

Projekt domu Lemko Termo

Lemko Termo

187,63 m²

Projekt domu APS 274+2G

APS 274+2G

170,1 m²

Projekt domu Aosta II Termo 3D

Aosta II Termo

130,27 m²

Projekt domu Klaudiusz B

Klaudiusz B

183 m²

Projekt domu DomPasja 55

DomPasja 55

135 m²

Projekt domu Lisandra Mała -200 3D iDesigner

Lisandra Mała

115,12 m²

Projekt domu Dom przy Alabastrowej 21 iDesigner

Projekt domu Jaskółka 5 z garażem -100 3D

Projekt domu Oszust -339

Oszust

136,4 m²

Projekt domu Ajaks Bis 3D iDesigner

Ajaks Bis

127,26 m²

Projekt domu Domena 103 B-T

Domena 103 B-T

128,7 m²

Projekt domu Noelia BIS 2M -100 3D iDesigner

Noelia BIS 2M

130,09 m²

Projekt domu Mokka Modern

Mokka Modern

98,77 m²

Projekt domu Dom przy Bukowej 5 iDesigner

Dom przy Bukowej 5

106,39 m²

Projekt domu E-229

E-229

129,7 m²

Projekt domu Avanti -243

Avanti

139,7 m²

Projekt domu Jaskółka 4 z garażem -100 3D

kreator
ANALIZA DZIAŁKI Jakie projekty możesz wybudować na swojej działce?

Szeroka oferta gotowych projektów domów

Extradom jest liderem na rynku gotowych projektów domów online. Ponad 18-letnie doświadczenie w pracy z Klientami pozwoliło nam się nauczyć jak najlepiej zaspokajać Państwa potrzeby - to nasz największy priorytet. Wiemy, jak istotny jest dobry wybór odpowiedniego projektu, dlatego każdego dnia staramy się, aby jego poszukiwania były jak najłatwiejsze i skutkowały zadowoleniem wszystkich rodzin. Zdajemy sobie sprawę, że dom powinien być funkcjonalny przez długie lata, a potrzeby i oczekiwania Inwestorów mogą znacznie się od siebie różnić. Z pomocą przychodzi nasza zróżnicowana oferta, m. in. projektów domów parterowych, projektów domów nowoczesnych, energooszczędnych, czy tych z poddaszem użytkowym. Nasza baza liczy ponad 18 tys. projektów, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć swój ideał.

Zaufało nam już ponad 100 tys. rodzin, o wygodę których dbają nasi profesjonalni Doradcy. Bezpośredni kontakt pozwala na ustalenie indywidualnych oczekiwań i upodobań. Biorąc pod uwagę konkretny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy, pomożemy wybrać dobry projekt. Z przyjemnością przeprowadzimy Państwa również przez resztę etapów budowy: pomożemy przy adaptacji projektu, znalezieniu odpowiednich wykonawców, materiałów budowlanych i przy organizowaniu gotowej przestrzeni w budynku.

Z każdym projektem domu dostaną Państwo bezpłatną zgodę na dokonanie w nim zmian oraz pełną dokumentację od współpracujących z nami architektów. Do tego dołączamy prezent w formie Extra dodatków zawierającego m.in. tablicę informacyjną, dziennik budowy, poradnik budowlany. To nie wszystko! Oprócz samego budynku, bardzo ważne jest także jego otoczenie. Projekty architektury ogrodowej: altany ogrodowej, placu zabaw czy oczka wodnego, również znajdą Państwo w swoim darmowym zestawie od Extradomu. Korzystanie z naszych usług to gwarancja najniższej ceny.

Oprócz projektów domów przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór projektów dodatkowych, w których znajdują się m.in. projekty altan, kuchni letnich, a nawet projekty restauracji i innych budynków usługowych. Każdy z nich jest odpowiednio przystosowany do użytkowania w celu, do którego został przeznaczony. Posiadamy również projekty garaży jedno- i wielostanowiskowych oraz wiat.

Swobodne poszukiwania wymarzonego projektu ułatwia darmowa aplikacja mobilna Extradom. Pozwala na przeglądanie oferty w dowolnej chwili, bez konieczności włączania komputera. Umożliwia m.in. zapisywanie ulubionych propozycji oraz filtrów wyszukiwania, rozmowę z ekspertem na czacie lub dzwoniąc bezpośrednio z aplikacji oraz wygodne, szybkie zamówienie projektu.

Porady oraz liczne opinie na temat projektów lub budowy domu znajdą Państwo na pierwszej w Polsce internetowej Społeczności budowlanej. Ponad 439 tys. osób dzieli się swoim doświadczeniem, zdjęciami z budowy i inspiracjami urządzanych przez siebie wnętrz. To idealne miejsce na uzyskanie odpowiedzi na różne pytania oraz pozbycie się dylematów przy najważniejszych decyzjach.

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.


Japan porn video cheap anello backpack Shopping European News Web cheap swissgear backpack cheap off white Sportswear News web cheap hydro flask Water bottle Asian sex video cheap yeti cup