_

Polecane

  • BIURO
  • CHEMIA GOSPODARCZA
  • KUCHNIE ŚWIATA

Biuro

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do biura: wygodne fotele i krzesła, wydajne laptopy HP i energooszczędne monitory Samsung oraz artykuły biurowe Herlitz. Wyróżniają nas niskie ceny, częste promocje i nowości – sprawdź.

Zobacz więcej

Chemia gospodarcza

W naszym sklepie internetowym znajdziesz środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy.

Zobacz więcej

Kuchnie świata 

Jeśli gotowanie to Twoja pasja, przejrzyj koniecznie nasz katalog z wyjątkowymi produktami spożywczymi z całego świata. Znajdziesz tu oliwy, oleje, sosy, marynaty, przyprawy i wiele więcej. Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Witamy w sklepie internetowym Selgros24.pl

Sklep należy do firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o., która od ponad 20 lat działa na polskim rynku w segmencie profesjonalnego zaopatrzenia firm i instytucji. W tym czasie otworzyła w największych miastach 18 hal inwestując 1,2 mld zł. Sklep umożliwa zakupy online na bieżące potrzeby do domu i biura bez konieczności wizyty w hali Selgros.

 

Oferta Selgros24.pl to ponad 25000 artykułów spożywczych i przemysłowych. W ofercie zawsze znajdują się setki promocji i wyprzedaży

- jeżeli posiadasz kartę klienta Selgros - aktywuj konto

- jeżeli jesteś nowym klientem - zarejestruj się

pokaż wszystko
Aktywuj konto i dokonuj zakupów online Dowiedz się więcej o Selgros jednej z największych firm handlowych

NCS European News Web Asian sex video NCS European websites cheap Ncs anello backpack cheap Ncs gymshark Yoga clothing cheap Ncs off white Sportswear cheap Ncs yeti cup Ncs Shopping free sex video cheap Ncs fjallraven backpack