Rychlý internet,
který nepadá

  • Neomezené připojení bez výpadků
  • Televize přes internet v ceně vybraných tarifů
  • Hardware potřebný pro zavedení za zvýhodněnou cenu
  • Kreditový tarif pro příležitostné uživatele (chataře)
  • Zvýšení bezpečnosti v síti pomocí služby WHALEBONE

98 % zákazníků
s námi zůstává i po vypršení smluvního závazku. Proč jsou spokojení?

O rychlosti vám nelžeme

Hrajeme fér a nabídnutou rychlost připojení vždy skutečně dostanete. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 50 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Roli hraje také kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. My se staráme o to, aby se vám takové nepříjemnosti nestaly.

TV sledujte přes internet

Nenechte se omezovat ve sledování svých oblíbených pořadů. Sledujte televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu.U vybraných tarifů vám ji poskytneme v ceně připojení.

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením, jsme tu pro vás, abychom vše opravili. Využijte zákaznickou zónu, webový chat, e-mail, nebo nám zavolejte na
227 031 811.

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte se svými známými fotky z výletů nebo využíváte cloud? Rychlost nahrávání (upload) je stejně důležitá jako rychlost stahování.

Nabídka tarifů 5GEuroFIBER

Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


free sex video cheap gymshark Yoga clothing Shopping News web cheap swissgear backpack cheap tumi backpack European News Web cheap fjallraven backpack cheap anello backpack free sex movie