E15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Vše o realitách

Vše o  realitách Vstoupit do speciálu
Flash
9:22

Investice firem v Británii letos klesnou nejvýrazněji za 10 let. Kvůli přetrvávající nejistotě kolem odchodu země z Evropské unie se sníží o 1,3 procenta, vyplývá to podle agentury Reuters z nejnovějších prognóz Britské obchodní komory.

9:15

Čistý zisk Huawei v Česku loni stoupl na 160 milionů korun z předchozích 100 milionů. Tržby meziročně vzrostly o miliardu na 7,6 miliardy korun, uvedl to server Lupa.cz.

9:00

Čínský internetový obchod Alibaba navrhl rozdělení svých akcií. Počet jeho kmenových akcií by se měl zvýšit osmkrát. Prodejce podle dřívějších informací tajně požádal o vstup na akciovou burzu v Hongkongu a zvažuje, že na tamní burze nabídne akcie za 20 miliard dolarů (453 miliard korun).

8:40

Česká investiční skupina Jufa koupila od polského fondu pět solárních parků o celkovém výkonu 12 megawatt. Pod skupinu nyní spadají solární elektrárny s celkovým výkonem 82 megawatt.

Nejnovější komentáře
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!
Dnes
Aktuální číslo ke stažení denně v 8:00
29. 5. 2019
Vychází spolu s deníkem E15

Basketball best cheap phone from china BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS. Dynamo, Kiev cheap fjallraven backpack cheap swiss gear backpack ポルノ映画 fantasy football cheap gymshark clothes free sex movie