Контакти

Новини

Новини
Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

06.07.2018

Шановні абітурієнти, випускники та гості нашого сайту!

Сьогодні Ви маєте можливість фактично доторкнутися до стін Університету та побачити на власні очі, як виглядає ваша Alma Mater  – Харківський національний університет радіоелектроніки!

Детальніше
Новини

Павло Клімкін та Юлія Світлична відвідали науковий парк Синергія

20.04.2019

19 квітня до наукового парку «Синергія» прибула делегація на чолі з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, які ознайомились з роботою парку та перспективами реалізації освітніх, наукових та бізнес ініціатив на базі «Синергії»

Детальніше
Новини

У ХНУРЕ проходить II тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників

20.04.2019

20 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки стартував II очний тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників.

Детальніше
Новини

Студенти ХНУРЕ отримали Дипломи за наукові доповіді

19.04.2019

16-18 квітня 2019 року в рамках 23-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь ХХІ столітті» на кафедрі охорони праці було проведена секція «Системи безпеки технологічних та виробничих процесів» конференції «Автоматизовані системи та комп’ютеризовані технології радіоелектронного приладобудування».

Детальніше
Новини

Студенти ХНУРЕ перемогли у змаганнях з важкої атлетики

19.04.2019

12 квітня відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО Харківської області з важкої атлетики.

Детальніше

ХНУРЕ - перший серед кращих!

Партнери

EPAM Systems
Nix Solutions
InfoStroy
GlobalLogic
Sigma
Gameloft
Jabil
Rubika
Flex

dgivning samt 大胸美女图片 Dinamo-Minsk cheap hydro flask 彩票计划 European News Web Japan porn video FTU, FACTUM BOOKS Golden State Warriors Jerseys ポルノ映画