Mazzalviešu “Latvijas skolas somā” senās latviešu tradīcijas

Ir jāierodas karnevālā vai jādodas ķekatās.  Vajag masku, bet trūkst ideju un nezinām, kā uzvesties!  Ko darīt?

Apmeklēt Aizkraukles  muzejā “Kalna ziedi” nodarbību par masku gatavošanu. Tā programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros izdarīja Mazzalves pamatskolas 1.- 3. skolēni.

Neretas novadpētniecības muzejā atklāj Martinsona izstādi “Rīga bez barikādēm”

16. janvārī Neretas novada novadpētniecības muzejā tika atklāta Marģera Martinsona izstāde “Rīga bez barikādēm”. Marģers Neretā ar savu fotogrāfiju izstādi nav pirmo reizi, un, kā pats stāsta, ir  ļoti priecīgs, ka ir atklājis Neretu  kā vietu, kur ir ļoti atsaucīgi ļaudis, un ir izveidojies  noteikts fotogrāfijas mīļotāju loks, kas viņa izstādes gaida. 

Mazzalvieši plūc laurus Ludzā un Ogrē

Decembrī Mazzalves pamatskolas komanda kopā ar sporta skolotāju Agri Sakni devās uz Ludzu, kur startēja Ludzas sporta skolas organizētajās atklātajās vieglatlētikas sacensībās telpās. Trīs skolēni mājās pārradās ar medaļām – Zandai Zariņai 1.vieta 1000 m skriešanā, Raulam Saknem 2.vieta 1000 m skriešanā un 3.vieta 60 m skriešanā, bet Nikam Ašmanavičam 2.vieta lodes grūšanā.

Neretas novada pašvaldība AICINA DARBĀ medicīnas māsu

Neretas novada pašvaldība

Reģ. Nr. 90009116384,

NERETAS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS

Rīgas ielā 6, Neretas pagastā, Neretas novadā, LV-5118

aicina darbā

Medicīnas māsu (sertificēta) – 1 amata vieta
Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
Prasības: vēlama vismaz 3 gadu pieredze veselības aprūpē.
Izglītības līmenis: vidējā profesionālā medicīniskā izglītība, sertifikāts māsas specialitātē un  ārstniecības personu reģistrs.
Alga bruto no 506 (EUR) līdz 558 (EUR)
Darba režīms: summētais darba laiks, darbs saskaņā ar darba grafiku.
Darba vietas adrese: Rīgas iela 6, Neretas pagasts, Neretas novads, LV-5118

Kontaktpersona: Neretas SAC  vadītāja Ina Riekstiņa, tālr. 29165363

Arvīdu Kviesi ievēl par Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētāju

15.janvārī Salas novada kultūras namā notika Sēlijas novadu apvienības sapulce, kurā izskatīja Sēlijas novadiem aktuālus jautājumus, – par pasākumu “Sēlija rotā”,kurš šogad notiks Jēkabpils novada “Ābeļos”,Sēlijas novadu uzņēmēju dalību Rīgas svētkos, dalību tūrisma izstādē Balttour un Sēlijas novadu sadarbību izglītības jomā. Notika arī Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētāja pārvēlēšanas. Turpmākos divus gadus apvienības vadītājs būs Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, viņa vietnieks – Ilūkstes domes priekšsēdētājs Stefans Rāzna.

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Kad iedegta eglīte pie skolas, kad bibliotēkā izskanējuši Ziemassvētku lasījumi, kad skolēni un skolotāji ar sarūpētajiem ziemas krājumiem un siltiem vārdiem dzejā un dziesmās ir pabijuši Neretas SAC, kad skolēni ir saņēmuši savu algu par 1. semestri, tad pienācis sirsnīgākais gada koncerts – Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

Aizvadīta ceturtā “Arkādija kausa” izcīņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā, atceroties un pieminot vienu no Neretas labākajiem volejbolistiem Arkādiju Trukšu, 12. janvārī notika tradicionālās sacensības vīriešiem volejbolā “Arkādija kauss”.

Ceturtajā Arkādija kausa izcīņā par kausu cīnījās komandas no Neretas (2), Kokneses, Jēkabpils novadiem un Jēkabpils, Krāslavas pilsētām. Pēc apakšgrupu spēlēm pusfināliem kvalificējās “Nereta” un “Jēkabpils”. Ceturtdaļfinālos “Krāslava” 2:0 uzvarēja Kokneses novada komandu “Jaunieši” un Neretas novada “Pilskalne” 2:0 pārspēja  Jēkabpils novada “NATO”. Pusfinālos “Nereta” tikās ar “Pilskalni” 2:0 un “Krāslava” – “Jēkabpils” 0:2.  Spēlē par 3. vietu dramatiskā cīņā “Pilskalne” uzvarēja “Krāslavu” 2:0 (32:30; 25:23).

Nekustamā īpašuma “Bērnudārzs 2” Sproģi, Zalves pagasts, Neretas novads, izsole

Neretas novada pašvaldība 2019.gada 18.janvārī plkst.10.00 Neretas novada pašvaldības Zalves pagasta pārvaldes administratīvās ēkas telpās “Atpūtas”, Zalvē, Zalves pagastā, Neretas novadā, rīko pašvaldības nekustamā īpašuma nedzīvojamās telpas ar kopējo platību 51.2 m2 objekta „Bērnudārzs 2” Sproģos, Zalves pagastā, Neretas novadā, nomas tiesību rakstisku izsoli ar augšupejošu soli. Nomas tiesību sākumcena – EUR 0,19 par m2 (tai skaitā PVN). Maksāšanas līdzekļi – 100% euro.

Gandarījuma brīdis skolēniem un vecākiem

Jau tradicionāli ap Zvaigznes dienu Mazzalves pamatskolā pulcējas skolēni, kuri, 1.mācību semestri noslēdzot, saņēmuši Zelta, Sudraba, Bronzas vai Cerību liecību, guvuši augstus sasniegumus sportā, bijuši aktīvi sabiedriskajā darbā, un viņu vecāki. Šis pasākums ir pateicība bērniem par uzcītību un vecākiem par labu bērnu audzināšanu. Tas ir gandarījuma brīdis.

Lūgums un aicinājums palīdzēt

Neretas novada novadpētniecības muzejam krājuma veidošanā sadaļā

“Neretas novada cilvēki – 1991.gada barikāžu laikā”

Katru gadu janvārī atceramies 1991.gada barikāžu laiku. Jo tālāk no barikādēm aizejam, jo atmiņas un fotogrāfijas vairāk bālē, dziest. Kaut gan jāatzīmē, ka Laiks ir tas, kas izceļ būtisko un notušē nebūtisko, izvētī graudus no pelavām, ļauj izvērtēt notikumus. Laiks ir arī tas, kas palīdz pazaudēt liecības un lieciniekus, tā izdzēšot būtiskas lietas notikumu hronikā. 1991.gada barikādes ir viens no šādiem notikumiem. Mums muzejā ir tikai viena fotogrāfija no Neretas novada cilvēkiem barikādēm un divas fotogrāfijas no Baltijas ceļa. Tādēļ lūdzam Neretas iedzīvotājus dalīties ar mums atmiņās un ar fotogrāfijām.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other


cheap gymshark Yoga clothing cheap hydro flask Water bottle Ncs's News Ncs National news NCS European News Web Ncs Shopping NCS European News Web cheap off white Sportswear cheap tumi backpack cheap swissgear backpack