Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī

Ābeļu pagasts 14.01. plkst. 11.00 Ābeļu pagasta novadpētniecības telpās Brodos J.Akurateram veltīta pēcpusdiena “P.Barisons ciemos pie J.Akuratera. Vēstules no brīnumzemes – Atlandides.” Dignājas pagasts 12.01.plkst. 15.00 Dignājas pamatskolas zālē Ziedu Lasīt tālāk »

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri mainās atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma izmaksas Jēkabpils novadā

  SIA”Vidusdaugavas SPAAO” informē, ka no 2019. gada 1. janvāra spēkā stājas jauns nešķirotu sadzīves atkritumu izvešanas tarifs Jēkabpils novadā. Ar 2019. gada 1. janvāri dabas resursu nodokļa (DRN) likme Lasīt tālāk »Rīkos bezmaksas projektu rakstīšanas kursus

Download PDF
Lauku partnerība “Sēlija” februārī un martā organizē projektu rakstīšanas kursus. Kursi ir bezmaksas, un tajos piedalīties aicinām ikvienu idejām bagātu cilvēku – pat neliels projekts ir reāls sākums skaistas idejas īstenošanai!
Kursiem lūdzam pieteikties, līdz 4. februārim nosūtot e -pastu uz adresi: [email protected] vai [email protected]. Pieteikumos lūdzam norādīt to kursu vietu un datumu, uz kuru plānojat ierasties.

“Ļaudis un Darbi” | janvāris 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Jēkabpils novada informatīvā izdevuma “Ļaudis un Darbi” janvāra numurs.

Ceļiniek, piestāj 17 jaunās salās Sēlijā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Dodoties iepazīt svešas valstis un kultūras, mēs visi sirds dziļumos alkstam šīs zemes ieraudzīt caur vienkāršo cilvēku ikdienas dzīvi, jo tikai tā var iegūt īstās smaržas, garšas un sajūtas. Aizvien vairāk cilvēki tiecas pēc nesamākslotības, svaiguma, mājīguma un sirsnības.

Tāda ir Sēlija – tūrisma industrijas un rutīnas nesamaitāta, nedaudz skarba un – ļoti īsta. Sēlis ir vienpatis, mežu, purvu un pļavu cilvēks, kurš nogurušam ceļiniekam aizdos savu mēteli, uzvārīs siltu groku un nosēdinās pie sprakšķošas malkas plīts, lai kopīgi paklusētu par lielām lietām.
Sēlijas salas ir 17 mazas apdzīvotas vietas, kas pagājšgad izaugušas starp Sēlijas baltajiem ceļiem, izveidojot katra savu, unikālu tūrisma piedāvājumu. Šajā sezonā tās pirmo reizi atvērs durvis tūristiem,

Kaimiņu būšana

Download PDF
Sestdien, 19. janvārī Rubenes kultūras namā pulcējās amatierteātri no novada kultūras iestādēm un draugi uz kopīgu sarīkojumu – teātru saspēli “Kaimiņu būšana”. Šāds pasākums Rubeņos notika otro gadu un ir atzinīgi novērtēts kā no dalībnieku, tā no apmeklētāju puses.

Iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektu

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektu, kas šobrīd tiek izstrādāts un tiks apstiprināts šā gada 24.janvāra Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 23.janvāra plkst. 16:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  saistošo noteikumu projektam:

Jēkabpils novada domes 24.01.2019. saistošie noteikumi Nr.1/2019 “Grozījumi Jēkabpils novada domes 2014.gada 26.jūnija saistošajos noteikumos Nr.13/2014 “Par materiālās palīdzības pabalstiem Jēkabpils novadā””

Savus priekšlikumus var iesniegt juriskonsultam Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: [email protected]

Saistošo noteikumu projekts

Saistošie noteikumi Nr. 13_2014

24. janvārī domes sēde

Download PDF

24.01.2019. plkst. 11.00

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Domes sēde

Darba kārtība >>

Amatā iecelta Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja

Download PDF

Saskaņā ar Jēkabpils novada domes 2018. gada 27. decembra lēmumu Nr.320 “Par Jēkabpils novada kultūras pārvaldes nolikuma apstiprināšanu”, tika izsludināta iekšēja pieteikšanās un veikta pretendentu atlase Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja amatam. Pretendentu vērtēšanas komisija 11. janvārī nolēma virzīt apstiprināšanai Kultūras pārvaldes vadītājas amatā Lauru Aišpuri. Viņa ir Jēkabpils novada pašvaldības darbiniece no 2017. gada 5. jūnija, kad tika pieņemta darbā par Zasas kultūras nama vadītāju.

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija

Download PDF

Jaunajam gadam sākoties, janvāra pirmajā nedēļā Salas vidusskolā norisinājās Sēlijas novadu izglītības iestāžu darba grupas diskusija par starpnovadu pieredzes apmaiņas semināra “Lauku vidusskolas kvalitāte” rezolūcijas izpildi Salas vidusskolā, par pieredzes apmaiņas iespējām un dažādām aktualitātēm. Diskusijā piedalījās pārstāvji no Aknīstes vidusskolas, Antūžu speciālās internātpamatskolas, Atašienes vidusskolas, Biržu pamatskolas, Salas vidusskolas, Variešu sākumskolas, Viesītes vidusskolas un Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes.

Jau pavisam drīz – Jēkabpils novada 2019. gada Zolītes čempionāts

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Jēkabpils novada 2019. gada Zolītes čempionāts: 1. posms 11.01. Ābeļu pamatskolā, 2. posms 01.02. Kalna kultūras namā, 3. posms 22.02. Leimaņu Tautas namā, 4. posms 15.03. Zasas kultūras namā, 5. posms 05.04. Dignājas pamatskolā, 6. posms 26.04. Rubenes kultūras namā un Fināls 10.05. Dunavas kultūras namā.

Pašvaldības administrācijas ēkā skatāma Sēlijas atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 2. – 4. klašu radošo darbu izstāde

Download PDF

Aicinām apskatīt Sēlijas izglītības iestāžu  audzēkņu radošo  darbu izstādi Jēkabpils novada pašvaldībā (Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, 1.stāvā).

 

Paldies par atsaucību izstādes idejas autorei Salas vidusskolas vizuālās mākslas skolotājai Dacei Ķiplokai!

 

Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvalde

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv

cheap gymshark Yoga clothing cheap off white Sportswear Japan porn video cheap fjallraven backpack cheap yeti cup cheap hydro flask Water bottle National news cheap anello backpack free sex video free sex movie