PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

Rīgas Valsts tehnikumā ik gadus notiek metodisko izstrādņu skate. Šogad kopumā 23 autori iesniedza vērtēšanai 22 izstrādnes (18 individuāli un 4 pāru darbi). Tika pārstāvētas Matemātikas un dabaszinātņu, Vēstures un sociālo zinātņu, Komerczinību un ekonomikas, Kokapstrādes, Dzelzceļa, Drukas un mediju tehnoloģiju, Svešvalodu, Enerģētikas, Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju metodiskās komisijas. Pedagogi savus darbus bija izstrādājuši darbus visās četrās nolikumā noteiktajās kategorijās:
Kategorijā «Metodiskā izstrādne e-studiju vidē» tika piešķirtas divas pirmās un divas otrās vietas,  kategorijā «Pārbaudes darbu komplekts» piešķirta viena pirmā, viena otrā un viena trešā vieta. Savukārt apvienotajā kategorijā «Praktisko/laboratorijas darbu komplekts»/ «Metodiskā izstrādne teorētiskai nodarbībai»/  «Cita metodiskā izstrādne» piešķirta viena pirmā, viena otrā, viena trešā vieta un viena atzinība.

Rīgas Valsts tehnikuma Praktisko mācību centrā 2019. gada 17.jūnijā viesojās Azerbaidžānas izglītības darbinieku delegācija. Prominentie viesi ar interesi noklausījās RVT direktores Dagnijas Vanagas prezentāciju par Rīgas Valsts tehnikumu, izglītības programmām un tehnikuma tālākas attīstības perspektīvām. Par pieaugušo izglītības aktualitātēm pastāstīja izglītības metodiķis Guntars Loba. Viesi aktīvi interesējās gan par mācību procesu tehnikumā, gan arī par nodrošinājumu praktiskajās mācībās. Ekskursija ciemiņos raisīja lielu interesi un mūsu profesionālās izglītības speciālisti tika burtiski apbērti ar jautājumiem Praktisko mācību centra ekskursijas un iepazīšanas laikā.

Latvijas Reitingi

Tennessee Titans Jerseys Dinamo-Minsk dgivning samt cheap swiss gear backpack cheap Oakleys Sunglasses Golden State Warriors Jerseys power tools for sale klima, energi Køb Adidas Ncs wholesale Ncaa jerseys