?
Tři Impulsy na tělo 26.03.2019

Bylo dobře, že mě vystřídali, vzpomíná Vízek na Brazílii

Fotbalový internacionál v ranních Třech Impulsech na tělo vzpomínal na zápas proti Brazílii, který se odehrál před 37 lety.
Autoškola Rádia Impuls 25.03.2019

Funkce start-stop u aut má svá pro i proti

Náš dopravák Marek 007 není vůbec nadšený ze systému start-stop ve svém autě. A tak zjišťoval, jestli je možné jej trvale vypnout.
Hrnečku vař 24.03.2019

Květák na indickém kari

Smažený květák s bramborem a tatarkou zní sice lákavě, ale Eva s Honzou se rozhodli pro zdravější variantu.
Zlatá česká klasika, i nová česká muzika 24.03.2019

Xindl X píše text pro Veronu

Dámy a pánové, poslechněte tři domácí novinky najednou! Hudební výhled na další týden nabízí nové vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravuje Petr Vondráček.
iRegiony - Redakce doporučuje26.03.2019
Co se změní s novým mýtem? Porovnali jsme palubní jednotky!

Co se změní s novým mýtem? Porovnali jsme palubní jednotky!

Do přechodu na nový mýtný systém zbývá asi půl roku. Kamiony už nebudou sledované bránami s mikrovlnnými senzory, ale družicemi. Jak konkrétně bude nová technologie fungovat, šel k provozovateli - firmě Czechtoll, zjistit reportér Tomáš Kabát.
iRegiony - Pardubický kraj27.03.2019
Tradice pokračuje. Starosta pardubické části Dukla bydlí u šéfa IP stavu

Tradice pokračuje. Starosta pardubické části Dukla bydlí u šéfa IP stavu

Zdá se, že v pardubické městské části Dukla mají starostové problém sehnat bydlení a v těžké chvíli jim pomohou šéfové stavební firmy IP stav. Ta před lety ubytovala bývalého starostu Jaroslava Kňavu, nyní poskytla domov šéfovi tamní radnice Janu Rejdovi z Hnutí ANO 2011.
iRegiony - Pardubický kraj26.03.2019
Konec bafuňářství. Pardubičtí politici přijdou o parkovací kartu

Konec bafuňářství. Pardubičtí politici přijdou o parkovací kartu

Zástupci opozičních Pirátů navrhují, aby pardubičtí zastupitelé přišli o parkovací kartu, která je opravňuje odstavit auto téměř kdekoliv. Opoziční plán má slušnou šanci na úspěch, protože radní dobře vědí, že schváleným výrazným zdražením parkovného naštvou hodně lidí.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.

free sex movie xxx movie cheap off white Asian sex video National news cheap hydro flask पॉर्न विडियो 彩票开奖 European websites power tools for sale