DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel
A Napoli-Torino lesz a sláger Olaszországban, Dubajban lép pályára a női teniszmezőny legjava
ÉLŐ

Vasárnap sem fognak unatkozni a DIGI Sport nézői, ugyanis a szokásos futballdömping mellett szerephez jut a tenisz, valamint a jégkorong is. Jó szórakozást!

DIGI Online
További híreink

Kezd magára találni a Monaco
LIGUE 1

Az AS Monaco Gelson Martins góljával 1-0-ra legyőzte a Nantes-ot a francia labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Az Angers 3-0-ra verte a Nice együttesét.
Hat pontra csökkent a Vidi hátránya!
NB I

A MOL Vidi idén először nyert bajnokit, miután 3-1-re legyőzte az MTK-t, a magyar labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A listavezető Ferencváros az utolsó percben szenvedett vereséget a Debrecen vendégeként.
Ligue 1 exkluzív – Emiliano Sala élete
LIGUE 1

A következő kisfilmben, a Nantes korábbi támadójára, a tragikusan elhunyt Emiliano Salára emlékezünk.

Pavoletti vezérletével fordított a Cagliari!
SERIE A TIM

Az első félidőben ugyan még vezetett a Parma, de Leonardo Pavoletti duplájával végül 2-1-re nyert a Cagliari az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.
A Fenernek nem volt elég bő egy óra emberelőny sem
TÖRÖK BAJNOKSÁG

A Fenerbahce 1-1-es döntetlent játszott a Konyasporral a török labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A vendégek támadóját, Adisz Jahovicsot még az első félidőben kiállították.
Öt perc alatt eldöntötte a találkozót a Marseille
LIGUE 1

Az idei szezon során először nyert zsinórban három meccset a Marseille, miután 2-0-ra legyőzte az Amiens csapatát, a francia labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.

Szetthátrányból felállva nyerte meg a dohai tornát Mertens!
TENISZ

Egy rendkívül izgalmas és fordulatos meccsen Elise Mertens 3:6, 6:4, 6:3-ra legyőzte a korábbi világelső Simona Halepet, a dohai WTA-viadal döntőjében.
Gulácsiék ellen sem szakadt meg a Stuttgart pocsék sorozata
BUNDESLIGA

Fontos három pontot gyűjtött be a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló Leipzig, miután 3-1-re győzött a Stuttgart otthonában, a német labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A svábok ezzel hat meccs óta nyeretlenek a Bundesligában.
A válogatottság és külföld a cél a fiatal magyar tehetség számára
SPORT 24

A mindössze 16 éves Dombai Réka a felnőtt női kosárlabda bajnokság legjobb magyar pontszerzője. Az úgynevezett „10 éves kihívás” hódítása által a Nemzetközi Kosárlabda Szövetség is készített egy összeállítást, 10 évet előre tekintve a női kosárlabdában. Dombai Réka pedig egyedüli magyarként helyet kapott a 2029-es Európa-bajnokság All Star csapatában.
Labdarúgás
Csizmaszár - Serie A TIM Magazin
SERIE A TIM

Tekintse meg a DIGI Sport olasz labdarúgással foglalkozó magazinműsorát Egri Viktorral, Juhár Tamással és Mártha Bencével.

Egyéni sportok
Halep és Mertens döntőzik Dohában
TENISZ

Elsőként Simona Halep jutott be a dohai WTA-tenisztorna döntőjébe, miután három szettben, nagy csatában elbúcsúztatta Jelina Szvitolinát. Viszont nem ismétlődik meg a 2014-es döntő párosítása, ugyanis Elise Mertens szintén három játszmában verte Angelique Kerbert.

Csapatsportok
A Fehérvárnak most nem ment a Klagenfurt ellen
JÉGKORONG

A Fehérvár AV19 együttese hazai pályán 4-1-es vereséget szenvedett a Klagenfurt ellen az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) középszakaszának második fordulójában.

A Nap Hőse
A 2018-as év hőse Papp Vivien
REGGELI START

Papp Vivien műkorcsolyázó és Gór-Sebestyén Júlia edző voltak Zelinka Ildikó műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.